Hiveswap (Homestuck video spēle)

Te nāku es, Vriska, mūžīgā staigājošā Homestuck propagandas izplatītāja

No kulta web-komiksa Homestuck veidotāja, piecus gadus pēc Kickstarter projekta noslēgšanās (un trīs gadus pēc plānotā izlaišanas datuma), 2017. gada 14. septembrī publikai beidzot kļuva pieejams Hiveswap pirmais (no četriem) cēliens.

Spēle seko cilvēkmeitenei Joey Claire, kura, nejauši iedarbinot savas mājas bēniņos esošu portālu, samainās ar vietām (un planētām) ar trolli Dammeku. Lai atgrieztos mājās viņai nāksies sadarboties ar Alternijas (svešās planētas) troļļu dumpinieku grupu lai novērstu kāda superieroča iedarbināšanu, kas draud abām pasaulēm.
(No Homestuck wiki)

https://www.pcgamesn.com/sites/default/files/Hiveswap%20Episode%20One.jpg

Kas ir Hiveswap?
Hiveswap ir iekš Unity taisīta point-and-click piedzīvojumu 2d spēle, kas notiek web-komiksa Homestuck jau iepazīstinātajā pasaulē. Tas tiks izdots četros cēlienos un tam sekos otrā daļa Hauntswitch, kas sekos troļļa Dammeka piedzīvojumiem uz Zemes. Spēlei mūziku komponējis Toby ‘Radiation’ Fox, ko jūs varētu zināt kā spēles Undertale veidotāju.
(Fun fakts, Toby Fox sāka savu mūziķa karjeru tieši komponējot mūziku Homestuck komiksam, sākot kā parasts fans un beigās pievienojoties oficiālajai mūzikas komandai.)
Spēle ir aptuveni divas stundas gara un nākamajās spēlēs pārnesīsies šajā spēlē veiktās izvēles un izveidotās draudzības.

Es neesmu lasījis/usi Homestuck, vai tas man traucēs?
Spēle ir ļoti draudzīga pret tiem, kam Homestuck visums ir pilnīgs jaunums (vai vismaz nepazīstams). Nav nepieciešamas pilnīgi nekādas priekšzināšanas, lai sāktu spēlēt!
(Ņemot vērā, ka Homestuck sastāv no 8124 lapām (katrā lapā viens panelis) un aptuveni četras stundas skatāmas animācijas, tas ir… saprotams :D. Bet es tik un tā iesaku izlasīt)

Kā es varu dabūt Hiveswap?
Par saprātīgām cenām to iespējams iegādāties Steam(€7.99) un Humble Bundle(€6.69). Iespējams arī iegādāties spēles mūzikas celiņu - Bandcamp(€6.40), Steam (kopā ar spēli, €11.99) vai HumbleBundle (€10.04)

Ko tu domā par Hiveswap kā Homestuck veterāns?
Heh. Spēle ir ieturēta ļoti tuvu oriģinālā komiksa rakstīšanas stilam, kas ir liela nostalģijas deva ņemot vērā, ka sekoju tam jau kopš 2011. gada. Rakstu ‘ļoti tuvu’, jo tomēr var manīt, ka Andrew Hussie, Homestuck autors, tur ir ielicis mazāk darba nekā Cohen Edenfield, un to var just, jo… nu, nav tas. Viņš ir noķēris to izjūtu un metodiku, bet trūkst raksturīgā Hussie pieskāriena, ko es īsti nemāku paskaidrot.
Vizuālajā ziņā man ļoti patīk acīm redzamās pūles, kas ieliktas katrā animācijas kadrā, katrā fona objektā. Esmu vairākus gadus sekojusi līdzi dažiem māksliniekiem, kas strādājuši pie spēles (un kas sāka savu karjeru kā komiksa fani!), un man prieks redzēt viņu darbu.
Spēle arī dod vairāk informāciju par troļļu pasaules lore (un tiek iepazīstināti jauni troļļi), ko es vienmēr ķeru kā sauss sūklis cepeškrāsnī, tādēļ es spēlei dodu 9/10.

Papildus saturs, lai nobeigtu šo sasodīti garo rakstu
Homestuck troļļus atšķir to asins krāsa (jā, viņiem ir veselas 12 asins krāsas!) un katra troļļa unikālais simbols. Vai vēlies zināt, kāds būtu tavs simbols un asins krāsa, ja tu būtu trollis?
Izpildi šo (oficiālo!) testu un ieraksti šeit savus rezultātus!
Mani interesē gan tava zīme, gan kura mēness sapņotājs tu esi (Prospit vai Derse) un kāds ir tavs Aspekts (viens no 12 elementiem :D).

5 Likes

Tātad šī ir tā spēle, kurai tu veltīji daudzus savus zīmējumus? :thinking:

1 Like

(es iekļāvu testu, jo cilvēkiem patīk testi, vai ne?)
Šie ir mani testa rezultāti :smiley:

jums tas varbūt neko neizteiks, bet dabūt Breath kā savu aspektu ir ļoti dīvaini, jo līdz šim esmu vienmēr dabūjusi Time. Ņemot vērā, ka aspekti ir ļoti rakstura-balstīti, laikam jau, ka tas ir lieliski, jo Laiks ir balstīts uz savrupību un izolāciju, bet Elpa ir vairāk sabiedriska un dzīvespriecīga :smiley:
Vienīgais, kas man nepatīk ir tas, ka Visi Violetasiņu Troļļi Ir Sasodīti Klauni Ar Problemātiskām Stila Izvēlēm, ak dievs.

Jā!
Vairāk komiksam, bet tā kā tiek iepazīstināti jauni tēli īpaši priekš spēles, būs vēl daudzāk zīmējumu.

Hmmm, 10 eiro par spēli, par kuru nekā īsti daudz nezinu… :thinking: Viņiem nav kkāda free trial vai arī free online spēles?

Tas pilnīgi neapstādina no spēlēšanas, nav nepieciešamas pilnīgi nekādas priekšzināšanas. Bet diemžēl nē, nav neviena izmēģinājuma spēle pieejama. Vari pameklēt Youtube kādu, kas tai uztaisījis playthrough, varbūt. Ja tevi interesē, varu uz kādu atlaides akciju tev uzdāvināt :D Mans mērķis ir pievērst vairāk cilvēku šai reliģijai.

Prospit Time

1 Like

Hivswap izskatas interesants…pievienoju wishlistei kadu citu menesi nopirksu …somenes jau iztereju divam telltale spelem-wolf among us;Batman:telltale series …vnk nspeju pateikt ne vinam xD
uuu tests love doing them :)
dabuju so
vhv
lasot aprakstu ir lietas par kuram es vartu piekrist bet ir lietas kas ir totali ne :D

1 Like

Un Zīme? :smiley:

:D:D testu pievilcība, minēt cik šoreiz būs precīzi rezultāti

1 Like

Zobrats

njaaa bet cik daudz jaunu tu nevari tik uzzinat pa sevi…citreiz ko tadu ko pats nemaz negribeji zinat :smiley: :smiley:

1 Like

Žēl ka spēle ir maksas :D
16

6 gadi priekš 2 stundu point and click pieredzes - skarbi.


Internets nekad nemelo:

1 Like

tātad, no sākuma bija kickstarter projekts. prasīja 700k dolārus, fani iedeva 2,485,506 dolārus, tā, pieticīgi. spēle bija paredzēta izlaist 3d formātā, ar daudz vairāk funkcijām un fīčām, un spēļu studija, pie kuras autors griezās, bija ar mieru visu izdarīt.
tad sākās problēmas, un, lai gan radošā komanda centās visu uzturēt mierīgu un netaisīt skandālu, fani pieprasīja zināt, kas notiek ar viņu naudu (pats par sevi saprotams).

izrādās, The Odd Gentlemen (sākotnējie developeri) paņēma projekta naudu, veica minimālu darbu (lai būtu ko atrādīt) un izmantoja finanses citiem saviem projektiem.
tādēļ tika izveidota pašmāju spēļu studija WhatPumpkin (kas iepriekš atbildēja tikai par merch tirgošanu) un spēle tika atsākta veidot gandrīz no jauna. un tagad pie tās strādā iepriekšējie fani, kas caur Homestuck dabūja savu vārdu zināmu pasaulē (tas pats Toby Fox, piemēram).

protams, var teikt ka no kickstarter projektiem neko labāku sagaidīt nevar, bet pilnībā gan nevar autoru neveiksmē vainot. es esmu priecīga, ka spēli vispār sagaidījām :D.


kāds: paprasa kaut ko par hs
es: esejas garuma atbilde

Viss atkarīgs kas un ko tev sola.

Ja tev sola spēli Double Fine, tā visdrīzāk to piegādās. Ja tev spēli sola cilvēciņš, kuram, teiksim, aiz jostas ir viens veiksmīgs komiks, viss kas var gadīties. Produkta izveide nav triviāls darbs. Daudzi pūļa finansējuma skandāli rodas tieši pieredzes trūkuma dēļ.

Šo te spēli varētu pielīdzināt Broken Age no Double Fine, kas savulaik savāca 3.45 miljonus USD un tā pat beigās izrādījās, ka ar to ir par maz un spēles izstrādā viņiem bija jāsāk dedzināt personīgais finansējums.

Klasiska @vriska.


It kā Homestuck pasaule man izklausās interesanta, nekad īsti nav bijusi pacietība iedziļināties. Tagad ar diez vai par spēli maksāšu, ja nu vienīgi kādu reizi paskatīšos playthrough :sweat_smile:

Hey @vriska nesen bija iespeja beidzot dabut so speli un izspelet …meginaju dabut visus achievmentus ieks Steam un butu ideali tacu vienu achievmentu ta es ari nevareju dabut :
yww
Ir kadi advice ka vinu dabut??

Šobrīd neviens nav saņēmis šo achievementu :D to ir neiespējami dabūt.

Working theory, uz kuru es arī parakstos, ir tāda, ka to būs iespējams saņemt tikai uzsākot spēles otro daļu Hauntswitch (kur būs iespējams pārnest pirmās spēles save failu). Visticamāk Hauntswitch nāks ar savu Ekstra achievementu Ouro, ko varēs dabūt tikai tad, ja tev ir pirmās spēles save (in tad kopā būs Ouroboros :D)

Bet sagaidīt Hauntswitch… Oof. Spēļu studija Whatpumpkin beidza savu darbību un Viz Media, kas nopirka tiesības publicēt Homestuck, nav minējuši ne vārda par to.

Tl;dr nav iespējams dabūt, jāgaida otrā daļa.