Highschool of the Dead - ieskats

image
Highschool of the Dead
Žanrs: Action, Ecchi, Horror, Supernatural
Treileris, ievada klips.

Kādā mierīgā dieniņā, visi ( šajā kontekstā - skolēni ) atradās skolā, viens no studentiem lekcijas laikā patvaļīgi bija izgājis āra un pārdomāja dzīvi. Pēkšņi pie skolas vārtiem sāka lauzties kāds ‘‘cilvēks’’ iekšā, daži skolotāji aizgāja noskaidrot, par ko ir sacelts šis tracis, konflikts beidzās ar to, ka infekcija iekļuva arī skolā ( izrādās viss pārējais jau bija inficēts, bet skola par to neko nezināja ). Tā nu daži izredzētie izdzīvoja, sāka turēties kopā un turpināja cīnīties, lai saglabātu savu dzīvību.

--------------------------------------
Orģināli izveidojis - divi-viens
--------------------------------------

Bus vinam 2 sezona?noskatijo 1 un gribas vel

Nekas par to nav dzirdēts. Diez vai būs, seriāls jau par vecu priekš otrās sezonas.

Njam zel tik laba anime ar 1 sezonu ir par maz

Otra sezona varētu būt tikai tad, ja turpin’'atu mangu, kurai ir pārāk ilgs hiatus. Lai gan es neesmu zaudzējis cerību, ka mangu varētu turpināt, izredzes ir mazas. Par animes otro sezonu man vienalga, var būt ,var nebūt. Ja viņi 2. sezonu taisītu bez fanservice, then sure, go ahead.

Šis man bija pirmais riktīgais fan-service anime, šķita beigās jau nu vienkārši šausmīgi, jo nu kas par daudz tas par daudz… Bet nu nesen tomēr izdomāju apstīties par ko visiem virgin tik liels hype par dxd, viegli jau pirmajā sērijā pārsita HOTD fan-service ziņā. HOTD vismaz bija interesantāks stāsts utt.

Diez vai būs vispār pat manga nobeigta, jebšu autors ir ķēries pie cita darba, pēc kura tagad iznāk anime Triage X , tākā, noslaukam asariņas un dzīvojam tālāk.

zel vismaz ka anime beidzas tur 2S vaidzeja but,bet nu ko zel ka nebus

vienmer labiem serialiem nau S2

“vienmēr”,“labiem”. Neliktu pēdiņās, ja būtu citā sadaļā :smiley:

HSOTD bija normala zombij anime kadas tev vel pedinas,ofigenijs serials bija

bet ko var gaidit no teletubij fana

Tas, ka man nepatīk viens no taviem favorīt anime nenozimē, ka uzreiz skatos sliktas lietas … :smiley:
Ja nesaprati, tad mans komentārs bija runa par fanserviss nevis par pašiem zombijiem. Man vienkārši ļoti nepatīk visi šie fanservisi utt. Stāsts jau apmēram interesants, tikai tas fanserviss beigās to visu interesantumu man jau bija nojaucis.

Es nemaz neatceros kā viss beidzās. Kāds varētu atgādināt? :smiley:
Vienīgais, ko par HotD varu pateikt - man ļoti patika openings. :smiley:

Anime beidzās ar to, kā viņi aizbrauca no pink-haired-bitch mājas, kad tajā iebruka zombiji. Tad viņi nonāca pie lielveikala.

Par mangu es pats pārāk labi neatceros, bet no veikala jau viņi tika prom. Laikam bitchslap-bitch muteri satika ;D

Es no sākuma nevēlējos noskatīties šo anime, jo es automātiski izvairos no ecchi (žanram nav nekādas vainas, bet mani īsti neuzrunā), bet nolēmu noskatīties dēļ viena AMV un protams dēļ tās slavenās lodes ainas - jūs ziniet par ko es runāju. :laughing:
Ir pagājis ilgs laiks kopš noskatījos šo anime, bet vēl joprojām esmu bēdīga, ka neiznāks (ja vien nenotiks brīnums) 2. sezona. Bet tai pašā laikā domāju… varbūt ir arī labi, ka nav otrā sezona. Nespēju noformulēt savu domu līdz galam, bet varbūt ne vienmēr ir nepieciešamas beigas, jo savādāk būs vienas beigas. Tagad mēs varam izpausties un paši domāt nobeigumu. Kā arī mani māc bailes, vai otrā sezona būtu tāda pati vai labāka par pirmo sezonu, jo bieži vien - nesaku ka 100% - bet ir nācies sastapties, ka nākamās daļas ir “copy & paste” vai arī vienkārši ne tik izteiksmīgas. Varbūt tas nenotiktu, bet būtu vismaz ir liels risks kam tādam.
Esmu dzirdējusi viedokļus, kur uzskata, ka ecchi nemaz nebija nepieciešams šajā anime. Noteikti anime būtu arī iztikusi bez šī žanra, bet vai tā būtu tik pat laba? Itkā šie skati nebija tik daudz, bet tai pašā laikā, manuprāt, tas piedeva kaut kādu odziņu. Man neradās sajūta ka tā ir parasta zombiju anime - te bija arī meitenes. :'D
Viena no manām mīļākajām anime.
Saskāros ar faktu, ka man dažos momentos ļoti krita uz nerviem meitenes. Dažreiz viņas tēloja nevarīgākas nekā reāli bija, bet protams bija arī momenti kur viss bija ok.
Man personīgi - subjektīvs viedoklis - nepārāk patika Rei Miyamoto, jo viņa visu anime uzvedās, ka viņas puisis, kuru nogalināja 1 epizodē nemaz nebūtu eksistējis!. >.>
Vislabāk patika Saya Takagi. Likās salīdzinoši gudra. (Man kādu laiku bija vēlme viņu kosplejot… varbūt kādu dienu :smile: )
Bet protams… katram tēli bija savi plusi un mīnusi.