Hey, new recruit Rinkakishikiari is here!

Tātad, varat mani saukt par Rinkakishikiari vai vienkārši Rinkaki, kā gribat. Piereģistrējos šinī forumā lai varētu apspriest anime ar citiem, ja godiīgi nezināju, ka latviešiem ir forums, un mani pārsteidza jūsu atsaucība un cik sirsnīgi jūs gaidat citus savā forumā.

Par mani:
Dzimis 2000. gadā, tātad vēl jauns kumeļš :smiley:
Dzīvoju Koknesē, Latvijas sirdī :slight_smile:
Pašā anime comunity es esmu jauniņais, kādus 3-4 gadus, neskaitot visus tos anime kurus rādija senā bernībā pa TV :smiley:
Man patīk ceļot un garšīgi pāēst.
Bieži eju ārā ar draugiem, dažreiz vārīt ziepes, bet kā tad savādāk? :smiley:
Ir pāris hobiji, protams ka anime, mīlu peldēt, eju uz peldēšanas treniņiem jau 3 gadus, spēlēju klavieres, ģitāru un varu arī akardionu uzraut :smiley:. vasarā nodarbojos ar riteņbraukšanu.mangu protams arī lasu :smiley: dziedu jauktajā korī un dejoju tautas dejās :wink:
Tas itkā ir viss par mani, ja ir jautājumi, tad jautājiet. :wink:
http://myanimelist.net/profile/Rinkakishikiari

4 Likes

Welcome to the dark side of the internet!

We, or I, have cookies, but I DON’T SHARE FOOD!

Enjoy your stay! :slight_smile:

2 Likes

hey sveicinats foruma :stuck_out_tongue:

1 Like

Rinka hmm.
Tu esi mana masas vecuma pec runas izklausijies daudzreiz vecaks bet eh varbut ta esmu tikai es kas pieradusi pie masas berniskigas attieksmes shrugs

Nu nekads jauninais tas vairs neskaitas ipasi …iesacejs butu ar paris menesiem vai ne @Julia
:smiley:

Kuram gan nepatik garsigi paest :smiley:
agha
Akardionu reti vel so instrumentu dzirdu :smiley: Man ar viens majas stav lol mazliet vecs un pabojats

3 Likes

Welcome to animeforums.lv es esmu Foruma Opra un melnais kaķis.
Uzaicināju - Myanimelist.com
Izklaidējies, jūties kā mājās. Jo mēs tomēr esam liela ģimene, jebkurš bērns ir pieņemts mūsu mājās. :heart:

http://45.media.tumblr.com/705f7326b602bb2e81d014722896da69/tumblr_nvwqj1eojy1uhpv9wo1_500.gif

Labākam iesākumam, tu vari piedalīties šajos brīnišķīgajos topikos. :3
Pilsēta
Random garums
Dzimšanas diena & horoskops

2 Likes

Goofy wolf welcomes you! Enjoy your stay and happy hunting for more fun anime :slight_smile:

3 Likes
3 Likes

10/10 depiction of me xD

1 Like

cilvēki atšķiras :smiley:

You know that he is a guy right??!!

1 Like

Well true :smile:

2 Likes

Nebija vārda un niks beidzas ar A ka Rinka…Tatad meitene un man ir vienalga ka viņam karājas… Tā teiktu M1raz :D :nikita:

2 Likes

:smiley: :smiley: :smiley: niku galvā neņemiet, bet baidzas ar i :smiley: nuu es tpt viņu saskrūvēju no vienas bildes ko man w/a atsūtija.

1 Like

cau.

1 Like

Sveiks. Ja jau Tev 15,5 gadi, tad jau var vaicāt, ko domā darīt pēc pamatskolas? ;o
Un, Tev patīk ceļot? Tas man atgādina, ka šai forumā ir lkm kaut kādi Ramen party Kas laikam skaitās ciemošanās kāda forumiešiem miestā… Es pareizi sapratu? :smile: ja tā ir, gaidu Ramen party Koknesē! :smiley:

1 Like

Yo!~

1 Like

pabeigšu vidusskolu tepat Koknesē, un ir doma iet uz RTK pēc 12 klases.

kādreiz… iespējams :smiley:

Did somebody summoned old ronin?

P.S. zupa, svaigai gaļiņai. :D

1 Like

Dabūsi gredzenu un varēsi piestaigāt uz salidojumiem , krutais :smiley: man tas iet secen, toties maniem brāļiem abiem gan nē , zanmon jūtas svešs un , arī Koknesei pat xD

1 Like