Heroes Of Might & Magic III saspēle

Nevienu reizi :smiley:

Emm…Okay…Tad es lkm vienīgā izejot spēli gribēja to iemeiģināt? :smiley:

Godīgi sakot pat nezināju, ka tur ir :smiley:

V ir labaakais kopsh III. Taalaak neapspriediishu.

Tad man beigaas vajadziigs cilveeku skaits cik speelees. Un kas. Rakstiet man PM, kam nav speele pieejams. Un es nerunaaju par piraatisko. Nee, iebildumus nepienjemu!

Updatoju topiku ar cilvēkiem. Man tev ir vērts rakstīt PM? :smiley:

Man tieši tāds pats jautājums. :smiley:

Nemeedzu lasiit topicu veelreiz.

PM vajag, lai visi man e-pastus atsuutat.

Nu, kas notiek ar tiem email? Kad spēlējam?

Aww. vecais labais Heros…Es ar gribētu uzzpēlēt :frowning:

Sūti email Ralfam privāti tad. Iespējams viņš pirks oficiālos…tpc arī gaidu. Savādāk jau rautu nelegālo.

Veel gaidu e-pastu no @m1raz.

@5umm3r Ja gribi speeleet, atsuuti man PM ar savu e-pasta adresi.

@Especti, @Menestrels, @m1raz, @Mikiko, @5umm3r

Ja līdz rītdienai Emphase nedabūs atbildi no gog.com supporta tad maucam nelegālo.

Velkam GameRanger šeit: https://www.gameranger.com/ Instalācijas brīdī būs jāreģistrējas. Ar šo progu mēs vienosimies visi klāt vienai istabai, lai varētu kopā uzspēlēt.

Pirātisko HOMM3 var dabūt te: https://kat.cr/heroes-of-might-and-magic-3-complete-gog-t11737927.html

Pieljauju, ka nevajadzees nekaadu progu. Vienkaarshi varees pievienoties via IP. :slight_smile:

Nezinu vai tā var…ar draugiem laidām caur GameRanger. Var jau izmēģināt…

Ar senci un braali maucaam caur IP. :smiley:

Nice, mazāk čakara :slight_smile:

Varam notesteet.

Parasti šādas programmas simulē lokālo tīklu, jo ir problēmas ar globālo vai izeju internetā. gog.com nav DRM, it īpaši tai nevajadzētu būt 1999. gada spēlei. Ja tu ar nokačāto nevari iziet internetā, tu to pēc idejas arī nevari izdarīt ar pirkto.

Nu mēs mēģinājām toreiz caur IP pa taisno un nesanāca tāpēc arī izmantojām to Hamachi, un tad vēl C&C 3: Tiberium Wars uz GameRanger.

Omg. Bērnības mīļākā spēle katru dienu spēleju un nekad neapnika :smiley: