Heroes Of Might & Magic III saspēle

Lab, nyashas, eju prom :smiley:

Domāju klients būtu ērts, ja tu gribi novilk savu spēļu kolekciju uz svaiga datora. Idejiski tas pats Steam tikai no gog.com.

Jā tā varētu būt.

Piedalos :smiley_cat:

Heroes of might and magic… visas tās atmiņas… :joy_cat:

Arī spēlēsi? Tad mēs esam 5 ar tevi vai arī seši…man jau jūk. Rakstat PM @Especti :smiley:

nop. vnk atcerējos :smiley:manas bērnības viena no retajām datorspēlēm. pusbrālis spēlēja. es fanoju :smiley:
pati spēlēt nemāku

Ehh atmiņas. Bet kāpēc III kāpēc ne IV? >_<

1 Like

Jo IV sux hard ****. Tāpat kā pārējās daļas. 3. ir klasika.

3 personīgi vismīļākā versija, tā nostalģija :grinning:

Pamato!

Mēs jau par to vienreiz runājām…bet pāris punkti:

  • varoņi nomirst cīņā un skaitās kā units nevis atrodas ārpus stacku cīņas. Tādā veidā armijas izmēri nav noteicoši un galvenais ir nokapāt varoni un uzvari cīņu. (par to īsti netceros, bet anyway varoņu nozīmīgums zūd.)
  • Nav unitu upgrades
  • stilistiskā ziņā grafika ir neinteresanta, kur III izskatās smuki. (Tas pats uz animācijas kvalitāti)
  • Cīņas pilīs ir downgradotas (nav šāvēj torņu padarot aizstāvēšanos nejēdzīgu)
  • Kampaņa bija boring as shit.
  1. Tas ir upgreids, sava veida ekstra, tur nav nekā slikta.
  2. Priekš kam viņus vajag? Tas ir bezjēdzīgi.
  3. Tu vienkārši esi pieradis pie III.
  4. Aizstāvēšanās ir tāda pati cīņa kā citas. Upgreidojot pili, rodās 2 (vai 3) torņi, kur ieliec šāvējus un viņi šaus. Nezinu kādas tev tur problēmas ar to bija.
  5. Nezinu, nespēlēju parasto režīmu.

Manuprāt, tu esi vienkārši iespītējies savā III tik ļoti, ka vienkārši nespēj objektīvi palūkoties uz jaunumiem un ekstrām, kas IV nācis klāt.

  1. Nekā slikta? Tā bija lielākā izmaiņa spēlē…fcked it up. Tu esi vienīgais cilvēks, kuru zinu, kam patika šī izmaiņa.
  2. Bezjēdzīgi? Papildus armijas depth un stacku sadale armijām, bija jāveic papildus izvēles. Visam nebija vietas.
  3. Tam varu piekrist uzaugu ar to spēli. Smuki 2d sprite vai centieni panākt fake 3d…meh vnk tā estētika.
  4. Oki
  5. Sūdīgi…
1 Like

Nu kmon. Kas tur slikts, ka tagad varonis arī piedalās cīņā? Tagad pavērās iespēja celt līmeņus varoņiem, kas dod dažādas ekstras. Nāk klāt vēl domāšana un papildus eksras, kurām jāceļ līmeņi prātīgi. IV vairs nav tupi jāupgreido viss uz 2 lvl un jāmet savas 6 vienības uzbrukumā.

1 Like

Kad toreiz iznāca man ar patika tā ideja, bet nez nenostrādāja. Man viņa neptika un es noteikti toreiz nespēlēju viņu tik daudz, lai visas nianses atcerētos.
Jā tā vietā tu tupi met Tier 1 unitus iekšā…dumbed down ekonomika…nav jāpiedomā tad ko celt, kas ir svarīgāks utt.

4 Likes

Gribi iziet ārā? :smiley: Neuzprasies :smiley:

Skaties ka tik tevi ārā nenodur :smiley:

EEE,a kads šajai spēlei bija izmantojisčitus’?:smiley: es veltagad visus galvā atceros.:smiley: