Heroes of Might and Magic 3: The Board Game

Sooo…ye…I got this game!

Spēle ir masīva. Man liekas paies laiks līdz pastāstīšu visu hype ap šo galdaspēli, loru un kā vispār šai spēlei strādā mehānikas. Tāpēc, šis topiks būs ļoti īss, bet es labprāt uzaicinātu Jūs uz saspēli, lai izmēģinātu šo big brain resource management un big brain combat spēli.

Ļoti īsi par HOMM3. Spēle iznāca tālajos 90tajos kā stratēģijas videospēle. Viņa bija it īpaši populāra Soviet valstīs…kaut kādu mistisku iemeslu dēļ. Līdz pat mūsdienām šai spēlei Krievijā ir aktīvs community, kas spēlē šo 30 gadus veco spēli vēl šobaltdien.

Tad, viens Poļu čubārs, izdomāja šo spēli pārtaisīt par board game. Gadu atpakaļ investēju big money, lai dabūtu visas expansion pakas pa lētām naudām. Te nu viņas ir atnākušas!

Katrā pakā bija pa misiju grāmatām vai citām rule-explaining vai addition opcijām. Artwork ir vienkārši amazing.

Gan jau jautā, kāpēc kastes tik lielas? Jo tur nav ne tikai papīra mapes un resource tokeni…bet arī MEGA COOL FIGŪRIŅAS!! (Kuras tiek pielietotas kombatā un mapē)

Šie parādu pašas lielākās un krutākās figūriņas ( I love my dragoooons):

Spēli var spēlēt max 4 cilvēki vai arī…viens pats! (Pret iedomātu AI :sweat_smile:)

Protams, es mēģināšu sākumā izspēlēt viena pati, bet ja kādam ir interese, droši ziņojiet un mēs varētu uzraut kādu Adventure Mapi vai Aallied spēli :sunglasses: (Jo misiju ir ČUPĀM!)

7 Likes

Atliek vien cerēt, ka ir laba. Kā minimums tās ir daudz. :D Kad tiksi skaidrībā ar noteikumiem, noteikti varam uzraut!

Ja kādu interesē spēles noteikumi, manīju YouTube video pamācību: https://www.youtube.com/watch?v=o99CRaVNK7o&list=PLteVTOZcpXnAMlWXUnOd1GQ7x4nxyNhJw

2 Likes

Šeit ir man liekas labākais video, kas ar humoru izskaidro OG spēli :joy::joy:

Uuuu, uuu es ar par, pēc izkapts man bij liels stretēģisko galdaspēļu robs sirdī

1 Like

Izkapti būs izaicinājums pārspēt. Nez vai es esmu spējis tātas sarežģītības stratēģijas spēli ar labāku dizainu. Ja Heroes of Might and Magic 3: The Board Game ir tādā pašā līmenī, Agnese labi iztērēja naudu. :D

Godīgi …viss izmaksāja 204 eur. Ja nemaldos, brālītis par ×3 mazāku daudzumu iztērēja tādu pašu summu. Man paveicās ka es noķēru šo, kad KickStarter tikai sākās.

1 Like

204 eiro uz to apjomu it īpaši ņemot vērā figūriņu izmēru un kvalitāti ir diezgan pieņemama cena

1 Like

Es būtu ar mieru pamēğināt, lai arī stratēğijas nav mana stiprā puse :sweat_smile:

1 Like

Tikai ko tu tur rēķini? Uz svaru, vai? :D

Kastes, kontentu…all of it :D

1 Like

Izspēlēju pirmo daļu Rampart AI Campaign.
Deam…Im suprised! Spēle tiešām nejoko.
Kā HOMM3 profiņš ņēmu Normal difficulty, because Easy mode is for pussys…oh dear, kur es sevi iemetu.

Vairākas reizes čītoju, vairākas reizes lažoju, lielāko daļu laika pavadiju rulebook…But I loved it!!

Spēle izskatās sarežģīta, bet nemaz nav tik traki. Gameplay tiešām atspoguļo orģinālās taktikas, bet ja spēlē pret AI, tad nemaz tik daudz taktikas nevar izmantot, jo vajag rašot līdz smilšu pulkstenim beidzas laiks (šajā kampaņā konkrēti ir 11 raundi).

AI nav no tiem flexiblajiem, bet grautiņos var pasvīst. Ja pa ātru lec iekšā enviroment mobos, tad arī tiec bargi sodīts.

Kampaņa savā ziņā ir kā pastaiga pa parku, ja neej nekādās dziļās stratēģijās un vienkārši mauc. Kampaņas ir vairāk vērstas uz pašu stāstu un lai jaunajiem spēlētājiem būtu iespējas samācīties visas spēles funkcijas.

Kr4, domāju uzlikšu pool, kad varam uzraut saspēli. Vispārīgi var spēlēt paralēi 2 vai 3 spēles (2vs2 + 1vs1 vai 1vs1 + 1vs1 + 1vs1), vai arī, visi var spēlet pret AI, lai samācītos spēli un tad laist PvP. Domāju šos variantus ielikšu arī pool :)

5 Likes

Izskatās visai episki.

1 Like

Pabeidzu otro daļu Campaign. Tā bija diezgan īsa…un izrādās veselu sekciju palaidu garām, jo pietiekami ātri neaizskrēju līdz Nekropolis laukam. Ou well. Nākamajā beidzot atklāšu, kurš tad pārvērš elfus par vampīriem un pēc tam viņus slepkavo…

3 Likes

tik nedomā te spoilot

Ar @Legallord spēlējām Geleas Champion kampaņu.
Diemžēl, mums nesanāca uzvarēt visvareno Rust Dragon. Viņš izdzīvoja ar 3 HP un iznīcināja visu realm…
Spēle bija kļūdu pilna un traka, bet pavadītais laiks bija amazing.
Cīņas ir sīvas un skarbas, bet rewarding, ja tomēr uzvari ar taktiku un veiksmi.

Pēc šīs spēles samācījos papildus noteikumus. Domāju pēc otrās spēles būšu pro, tad varēšu rīkot ko nopietnāku!!

5 Likes

Hmmm…tagad forumā ir divi vietējā mēroga feodālās sistēmas valdnieki XD

Ehh? :joy:

lords un hercogs

Aaaa, čist :joy::joy::joy::strawberry::strawberry::strawberry:

Not a board game but…
Anyways

2 Likes