Hello there! / Sveicieni!

Čau! Mani sauc Jānis. Esmu regulārs prokrastinātors un anime baudītājs.
Izbijis otaku.lv useris.

Brīvajā laikā zīmēju, gatavoju ēst, taisu nelielus gamedev projektus, spēlēju spēles un sēžu internetā.
Mans MAL: Shiferius's Profile - MyAnimeList.net
Pēc profesijas esmu IT sistēmu testētājs.

Pašlaik skatos Naoki Urusawa’s Monster (2004) un Jobless Reincarnation.
Mīļākās anime, hmm. Labi patīk Ghibli darbi, ļoti, ļoti patika Made in Abyss, Legend of the Galactic Heroes, Dorohedoro, Durarara.
Lasu arī mangas pie reizes. Marveli un DC ne sevišķi.
Skatos vis kaut ko, neesmu piesējies konkrētiem žanriem.
Favourite waifu? 2B moš no Nier Automata?

Spēles: patīk visādas spēles, galvenokārt horror spēles, netipiskas indie spēles, žanru klasikas. Dark souls, Bloodborne, Darkwood, retro-šūteri, Silent Hill, Resident Evil, Homeworld, Warcraft un Starcraft, utt. Multiplayer maz spēlēju, tikai ar draugiem.

Mīļākie mākslinieki? Jung Gi Kim, Alphonso Dunn, Sinix, Yoji Shinkawa, Q Hayashida, Tsutomu Nihei, un vēl, vēl.

Man var jautāt lietas, padomus, receptes, utt. Varu kādam kaut ko uzzīmēt par nelielām naudiņām vai barteri, neesmu profesionālis. Anime stilā maz zīmēju.

Mani vēl var atrast tviterī un IG:
https://twitter.com/Shiferius

EDIT:
bildes!

7min_b kaut_kaa_pohui

8 Likes

Sveicināts :slight_smile:

1 Like

Hello. Enjoy your stay.

Man of culture

1 Like

Yolo

1 Like

Uuuuuuu… man patīk skatīties kad visi zīmē tos 6 tēlus :D

1 Like

Cheers! Kā pie username nonāci?

1 Like

Kad biju edgy tīnis, gribēju internātos krutu niku. Kaut ko ar “cypher” (for maximum coolness points), sāku malt ar visādiem cypherious, utt un atcerējos, ka padomju laika jumta segums saucas ļoti līdzīgi. Tā nu Šīferis iegāja un arī īsi var lietot - Shif.

1 Like

Laipni aicināts mūsu komūnā, kur anime ir krāsaina un gaumes nav peļamas!

Kā atradi mūs?

Kā sāki skatīties anime?

Teorētiski komūnas plānos ir ieviest personalizētu mākslu un varu uz to novirzīt līdzekļus. Pagaidām tās pielietojums gan ir visai konceptuālā fāzē. Brīvā brīdī aizsūtīšu tev ziņu kas un kā.

2 Likes

Pāris dienas atpakaļ iebāzu degunu otaku.lv lai paskatītos kādas dzīvības pazīmes un pamanīju tur pavedienu ar linku uz animeforumu.

Pirmā anime, ko redzēju bija tālajos 90tajos - Ultramens, man liekas, ka pa LNT gāja, un man maziņam būdamam tas bija wow.
Pēc tam agrajos 2000ajos skatījos animi skatījos pa vācu telekanāliem un latviešu/krievu bija MuzTV kanāls, tur noskatījos Chobits un Chrono Crusade.
Pēc tam apguvu labāk internetus, p2p, DC++, utt un lietas aizgāja.

1 Like

SVEICINĀTS!!!

Šeit uzturas dažādi indivīdi ar krāsainām personībām! Tev noteikti šeit nebūs garlaicīgi :sparkles:
Ceru, ka kādreiz spēsim sadzert kādā mītiņā un iepazīt tevi labāk!!

Btw, pievienojies sestdienas spēlei! Sakam 17:00 :comet::tropical_drink::fire::fire::fire:

Miglaini atceros, ka sen senos laikos kāds no mūsējiem bija iemetis otaku.lv linku. Tā lapa eksistēja vēl ir pirms maniem laikiem un nemaz neesmu to redzējis aktīvā stāvoklī. Cik skatos tur kāds gadiem maksā par domēnu un serveri, bez īpašas aktivitātes komūnā - daži raksti un komentāri visa gada laikā.

Sveicināts šajā mazajā interneta nostūrī, izbaudi laiku un nebaidies veidot tēmas par kurām runāt utt.

Masīvs sveiciens @Shif !

Prieks redzēt tādus cilvēkus šeit! Kādos gamedev projektos piedalies?

Zīmešanas stils atgādina vienu mākslinieku kam sekoju - IG: karlkopinski - vismaz kaut kas uz to pusi, bet ļoti patīk! Portrts kaut kā ļoti pievelk! Pa savam atgādina tos vcos pagājušā gasimta sākuma foto… Ar kādiem instrumentiem/materiāliem strādā visbiežāk vai patīk vairāk?

1 Like

Konnichiwa!
Konnichiwa_2

1 Like

Vau, tikt salīdzinātam ar Kopinski, oh wow. :flushed:

Citiem palīdzu ar skaņu vai kkādām grafiskajām lietām.
Pats mēģinu uztaisīt lietu (3d horror) no nulles un dabūt demo versijas līmenī. Tas projekts kļūst siltāks.

Vislabāk patīk rapidogrāfi, brush pens, krāsaini arī un zīmējos arī uz grafiskās planšetes.

Sveiks! Prieks redzēt jaunas sejas forumā.

Kopinskijs ir vienīgais kuram varēju uzreiz iedomāties līdzīgu stilu - bet lūdzu!

Arī IG piesekoju. Manā skatījuma - baigi padodas kā pateikt - dabas un ar to saistītās tēmās. Kaķis bezpajumtnieks vai Skelets ar kamieli (?) - uzskatīšu ka tā vai Degošais pulkstens. Jebkurā gadījumā vairumā - idejas interesantas. Tīri manā skatījumā - dažiem darbiem pietrūkst stāsta/ motīva - nezinu kā aprakstīt (un nerunāju par tiem, kas veidoti prieka vai meistarības slīpēšanas dēļ - tādi uzreiz krīt acīs, cik nu esmu pamanījis citiem). Ir tēls, bet viņš eksistē kaut kā bez nekā - viņš vienkārši ir, nav tā viņa stāsta. Magician - arī labs, nezinu kādu domu ieguldīji vai vienkārši, bet priekš sevis atradu savdabīgu, sauksim tā.

Jebkurā gadījumā - sekosim! ^^

Esi sveicināts! (:

1 Like

Свейки

1 Like

Čau :slight_smile:
Es tevi irlā pazīstu.
Welcome.

1 Like