Hello is it me you're looking for š“†§

Hello. Daļiņa no jums jau mani puslīdz pazīst no Latgales brauciena, uz kuru mani pieaicināja HentaiHercogs (btw paldies vēlreiz visiem par kompāniju un jauki pavadītu nedēļas nogali :pray:), kā rezultātā ievilka mani arī forumā.

Ar anime pasauli kaut kāda saistÄ«ba jau laikam no bērna kājas, pateicoties Pokemon franŔīzei. Sākumā ar anime kad vien to rādija pa kabeļtelevÄ«zijā pieejamajiem kanāliem, vēlāk jau arÄ« spēles. Pamatskolas laikā jau iekāpu ar abām kājām, sāku ar Noragami un FMA:B. Pēc tam jau aizgāja Samurai Champloo, Psycho Pass, Overlord (pirmo sezonu laikam esmu redzējis) One Punch Man, vēlāk Gurren Lagann, kas kļuva par vienu no favorÄ«tiem un vēl Å”o to. Å ad tad lasu arÄ« mangu - JJBA, ļoti patika un lielu iespaidu atstāja Getter Robo. Nesenākā atmiņā Kouji Mori darbs ā€œHolylandā€.

Kaut kad, nu jau laikam 5 vai 6 gadus atpakaļ pēc Kamen Rider Ex-Aid GIFa redzÄ“Å”anas 4chana /v/ boardā parādÄ«jās interese par tokusatsu un tad tas arÄ« aizgāja kā main interest. Sāku ar Kamen Rider un kopÅ” tā laika esmu noprovējis principā visas no lielajām franŔīzēm - Sentai, Ultraman, GARO, showa un heisei Godzilla, nedaudz Metal Hero and so on.

Pēdējā laikā no seriālu skatÄ«Å”anās bieži vien attur ikdienas darbi un garastāvoklis, bet Å”ad tad vēl kaut ko paskatos. Pirms pāris gadiem, laikam daļēji arÄ« nostaļģijas vadÄ«ts sāku skatÄ«ties Yu-Gi-Oh anime, sākot ar ZEXAL un uz augÅ”u un tagad jau esmu pārlecis atpakaļ uz 5Ds.

Skatos diezgan daudz filmas, tajā skaitā nedaudz arÄ« korejieÅ”u un japāņu kino.

Kaut kā tā, tā jau laikam baigi gari sanāca, bet ja ir kas jautājums, tad ar prieku atbildÄ“Å”u :)

Cheers.

14 Likes

Esi laipni aicināts mūsu pieticīgajā interneta nostūrī!

1 Like

woohoo, sveicieni l! bija fun iepazīt un satikt un kopā izceļot Latgali :v: nu normāls pipars ;D

4 Likes

Esi sveicināts forumā! Nebaidies un droÅ”i cep augŔā tēmas. Pa lielam mēs nekožam.

1 Like

Eyoooo

1 Like

Konnichiwa!

1 Like

Ak tad salauzu beigās tevi XD

Bet prieks ka izlēmi pievienoties

3 Likes

Oi oi welcome

1 Like

attels

2 Likes

Hey hey hey!

Welcome to the dark side :smiling_imp::muscle:

1 Like

Lielais sveiciens, virtuālajā daļā!
Prieks, ka pievienojies! :smiley:

Kāda žanra? Varbūt ir kas, ko vari ieteikt?

Tagad jau laikam nedaudz no visiem žanriem, bet tā kā viens no mīļākajiem režisoriem ir Deivids Finčers tad bieži welk uz Mystery/Thriller

No favorÄ«tiem kurus varētu ieteikt (izņemot paÅ”us Finčerus, tos jau visi redzējuÅ”i)

Ļoti savāds mystery trilleris bet man ļoti patika. Ļoti daudz iedvesmas no dažādām konspirāciju teorijām par Holivudu.

Režisora Park Chan-wook zināmākā filma, bija arÄ« mans introduction viņa filmām. Ä»oti labs trilleris, go in blind though. Ja gribas noskatÄ«ties kaut ko ļoti dÄ«vainu tad ieteiktu arÄ« I Am a Cyborg But Thatā€™'s OK.

Ja gribas kaut ko more light hearted tad ieteiktu visas 3 Bill & Ted filmas. Lieliskas absurdās komēdijas.

2 Likes

Biju iesācis, kam tādam nebiju gatavs :joy: bet noteikti atgriezīŔos

Old Boy - redzēts, gribas vēl dažas reizes noskatÄ«ties, bet kaut nesanākā€¦ :confused:

2 Likes

Sveicināts :slight_smile:

This topic was automatically closed after 14 days. New replies are no longer allowed.