Hello from the other side :) šŸŽ

Sveiks! :slight_smile:

Ja vien nebÅ«tu slinkums, palasÄ«tu :smiley: Gan jau agrāk vai vēlāk sapratÄ«Å”u no kuriem ne Ä«sti jāuzmanās :smiley:

Tipiski :smiley: malači veči.

*sveika
Helloooooooo :slight_smile:

es galvenais no ka uzmanities pec @Kefs vardiem ecchi zanra sensejs :slight_smile:

1 Like

Sveikiņi, sveikiņi :smiley:

Apples? Kā tev ar lasīŔanu. Ja patīk āboli viss ko varu sākumā ieteikt ir creepypasta happy appy creepypasta :smiley:

Sup Shinigami II?

Mēs jau visi vairāk vai mazāk esam spameri :smiley:

Å is vēl nav spams. Vajadzēja redzēt iepriekŔējo sasveicināŔanos :smiley:

Pssht, no tevis un uzmaniities? Kad? :smiley: No tevis ā€œjaauzmanaasā€, kad tu saac chuksteet ieksh TS. :smiley:

If something, talk to @Menestrels or @Hooots_Senpai - they will tell ya whatā€™s what :'D
But ok either wayā€¦ good night and nice to have ya on board, hope ya stay and feel like making friends with everybody :'D at least most of thees ppl, they seem ok, at least fun :'D except for a few individuals ^_^ (Most of the times, me included) .

Viss veel ir procesaa. :smiley:

Tāpēc jau es te uzrados :smiley:

Man Ŕoreiz slinkums uzdarboties -.-

@Especti un @Kefs nejoko. :smiley: Viņi pilnīgi reāli sarakstīs te pie kādiem 500 ierakstiem, ja tik dosi viņiem pamatu.

3 Likes

Pamatuā€¦ Welp, ir starpiiba vai Valmiera/ Riiga vai Ventspils. :smiley: Un es tikko no Witcher izliidu, neesmu 100% lietas kursaa par notiekosho. :smiley:

naa creepypasta ainā€™t my thing

nu ja ta sanak ienac ts es gribu parbaudit ka izklausas mans jaunais mic kad cukstu

Lasi mangu vai arī tikai skaties anime?