Hello from the other side :) šŸŽ

Nu tad tā. :smiley:

Esmu pavisam svaiga foruma lietotāja so donā€™t be harsh on meh. :slight_smile:
Dzīvoju ziemeļkurzemē.
Šobrīd ēdu ābolu hehe un domāju piereģistrēties.

Āboli, āboli un vēlreiz āboli.:apple:

Anime sāku skatīties pavisam nesen. Varbūt ir kādi ieteikumi? Something kinda dark but funny?

1 Like

Laipni lūgta forumā!
Man garŔo tie sulīgie āboli, miltainie ne pārāk. TumŔi, bet jokaini? Tokyo Ghoul, Mirai Nikki, Parasyte the maxim.

Kad pēdējo reizi mēģināju skatÄ«ties gan Tokyo Ghroul, gan Mirai Nikki, nevarēju atrast nekur dublētus. Iā€™m lazy af so subs ainā€™t really my thing. :smiley: Par Parasyte the Maxim vēl varētu padomāt. Par ko tur ir?

Welcome :slight_smile:
Lemberga Shinigami? Well just finish him of already :smiley:
Neesmu liels Horror and the like cienÄ«tājs, bet varu ieteikt Shinsekai yori, Another, Elfen Liedā€¦mby ir uz to darky pusi.

Jap parazÄ«tu noteikti ietiektu Å”eku reku viss vajadzÄ«gais info. (praktiski par alien parazÄ«tiem kas kapā nost cilvēkus)

Čalis pieķēra parazÄ«tu, kurÅ” apēda viņa labo roku, un tagad viņam kopā ar to jācÄ«nās par izdzÄ«voÅ”anu. Sižetiski nopietns stāsts, taču izskatās kā komēdija
http://3.bp.blogspot.com/-Sbk-AZcDcc8/VQCfvly8s8I/AAAAAAAAAII/L959IXIVAds/s1600/9dsoghads.PNG

1 Like

Oh, Iā€™ve seen this before. Tagad tikai jāgaida brÄ«vāks brÄ«dis, lai varētu skatÄ«ties :smiley:

1 Like

Welcome : ) hope ya will stay here, un izbaudīsi Ŕo forumu :'D
This is MnjauTheCat, an random AF member that wanted to say ā€˜ā€™ yellow ā€˜ā€™ : )

He gives me apples for free. Why should I finnish him off? :smiley:

Juu parazīts lkm tgd ir manu darāmo lietu sarakstā :smiley:

Cuz he is evil incarnation. :smiley:

Ello :slight_smile:
Oh, Iā€™m already enjoying it :wink:

Hey! :smile:
Vari mani saukt par Kitsie :smiley:
Par Å”ausmu anime Ä«paÅ”i nezinu. Varētu jau ieteikt umineko no naku koro ni, bet nav dubu cik atceros :wink:

1 Like

But apple, man, APPLES!:smiley:
Iā€™m just a girl who wants apples. And he provides me with them. For free. :smiley:

1 Like

No dubs, no life :smiley:

1 Like

Shalom! Cerams, ka izbaudiisi savu laiku sheit. Esam aktiivi un sameeraa atveerti. Tikai uzmanies no @kefs, vinjsh mums te kaartiigs meitu geegeris. :D :D

No horror diemzheel neko nevaru ieteikt, jo nav mans zhanrs. Zinu tikai Another un Umineko, par ko jau Kitsie teica, bet ne viens, ne otrs nav horror. Vismaz ne manaa izpratnee.

Umineko ir vairaak mystery/ detective, bet taapat labs.

1 Like

Koo? Ne jau man ir bijuŔas 14 meitenes vai cik tur bija (jā es skats uz tevi @Hooots_Senpai ) :smiley:

Skaidrs, uzmanīties no @kefs :smiley:

Nu jā, kā jau teicu, Iā€™m more of a horror and jokes kind of girl.

Oh wow. 14? Nezinu vai man tevi apsveikt vai žēlot @Hooots_Senpai :smiley: Vismaz būs ko mazbērniem stāstīt :smiley:

Un no manis nav jāuzmanāsā€¦man patÄ«k ākstÄ«ties forumā un viss ^^

Par sho es tevi briidinaaju. Uzmanies! Vinjsh tik teelo jeerinju nevainiigo.

2 Likes

Vilka bēgsi uz lāci uzskriesi - @Emphase :smiley: