🎧 Aicinājums uz #14 podkāstu - Project K

Sensenos laikos kad forums bij vēl jauns un bez cilvēkiem aizsākās tradīcija, podkāstu veidošana. Kurā pāris neprātīgi admini un lietotāji pulcējās mikrofonu priekšā un apsprieda anime.

Pienācis kārtējā podkāsta laiks! Šo sestdien desmitos apspriežam Project K anime sēriju. Dalība atvērta visiem foruma lietotājiem.

Tēma: Project K
Datums: 14.11.2015.
Laiks: 22:00

Pieteikties ta pat lejā vai pie @Menestrels. Mēs tevi gaidam!

Vispār jau #15… bet es labāk klusēšu par to negadījumu… :smiley:
P.S. @Pixels19 is banned for this podcast!

Kuš, mēs skaitam tikai publicētos podkāstus. :smiley: Un šis it nebūt nebūtu #15 podkāsts.

Jā, Ģirts pagājušo reiz tika melnajā sarakstā. Kamēr kādā veidā nav pierādījis sevi un atpircis vainu, dalība liegta.

cik es sapratu 22:00 ,ja???

Ko Ģirts izdarīja? :smiley:

Atnāca uz podkāstu, kad bija noskatijies tikai kadas 2-3 epizodes :smiley:

Es arī tā varu? Es tieši šai anime esmu noskatījies kādas 2 epizodes. :smiley:

Tad tev speciāli banu uzliksim :smiley: Kādēļ nenoskaties līdz galam un nenāc paklačoties?

Es jau teicu, pārāk gejisks (sākums vismaz) priekš manis. :s
Pietam, es sestdien vai nu dzeršu kso.lv mītiņā vai atzīmēšu svētkus ar ģimeni. :confused:

Sveiciens Martiņos, starp citu

Un kas tā par attieksmi? :smiley:

Jūs podkāstojat ts?

Normāla attieksme. :smiley: Tie plāni jau izveidojās pirms podkāsta. :stuck_out_tongue:
PS. Paldies par sveicienu. :smiley:

Jā, startējam 22:00. Sanākam serverī agrāk.

Jā, tajā pašā mūsu serverī.

Kāda būs nākamā podkāsta tēma/anime? Ir kaut kur grafiks pieejams?

Tās domas par nākošo podkāstu nāk kā atklāsme, neviens vairs nezin, kurā momentā uznāks domā/vēlme, ko tādu veidot

Parasti nākošo tēmu izlemjam pēc podkāsta ierakstīšanas.
Šobrīd zināms, ka M1raz ieplānojis One-Punch Man podkāstu, kad iznāks seriāls.

tad izlemts - jāskatās One-Punch Man. Pagaidām neko sliktu par šo anime neesmu dzirdējusi, tā kā izskatās ka ir tā vērts.