Harem/Ecchi Fandom

hmm ja nekludos tad kill la kill skaitas pie ecchi un tiesham pacenties atrast laiku prieks monster musume ir kur nosmieties labi tur ieksa ir harem bet tpt var nosmieties
pats nezinu kpc prison school nav piemineta bet es gribu sanemties atrast laiku lai noskatitos vinju uncen :slight_smile: un ecchi ar labu humoru noteikti bus To-Love-Ru viena no smiekligakajam ecchi animem ko zinu :slight_smile:

1 Like

WTF, kad šitāda tēma izveidojās? :D
Hmm…Ecchi…

Šitas moments vienmēr man uzmet zosādu :smiley:

2 Likes

aaa, noskatījos Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan pirmo un otro OVA, man patika :D :D Bet nu, laikam ne visi panes gore un sadismu :?

2 Likes

Rosario + Vampire

Hestia the bestia

2 Likes

Tas nav Vampire Knigth :smiley:

Sajuka :stuck_out_tongue:

Hestia the best i completely agree

1 Like

1 Like

:thinking: interesants jautājums, nebiju par ko tādu pat aizdomājies :thinking: cerams, ka kāds zin atbildi, kaut gan… došos pameklēt

Tikko pārbaudīju kategorijas, lai nebūtu komedijas un varu pagaidām tik ieteikt Shokugeki no Souma un Highschool of the dead

HOTD ir komedija… Nesmieklīga, bet jā…

:joy::joy::joy::joy: tas tads vel smieklu gabals. Ne protams tur ir asarinu ainas, bet kopuma…

1 Like

Es sen skatījos, vairs neatceros skaidri, bet man patika :D Salīdzinot ar Prison school HOTD ir pavisam nopietns anime xD

Nesmieklīga jo nav komedija, mby? XD Tas takš legit horror, adventure.

1 Like

Tas pats, kas salidzinat šķeres un āmuru naglu dauzīšanai. Abi instrumenti, bet sagaidīt no šķerem labus rezultātus neiesaku. :smiley:

Daudzi ecchi, kas man patīk vai liekas interesanti jau tika nosaukti, bet es pieminēšu vēl pāris, kas man personīgi patika:

  1. Ikkitousen
    2.Shimoneta
    3.Keijo!!!
    Un vēl pieminēšu vienu, kas uz doto brīdi ir airing Yuragi-sou no Yuuna-san, jo jūtu ka varētu būt samērā smieklīgs + ir dažādu tipu meitenes( easy to find another waifu)
2 Likes

1 Like

Wow, šeit arī tāda tēma eksistē! Bet kāpēc tā nomira?

1 Like