Hangouta jautājumi un pieteikšanās 23/01/2016

Esi laipni aicināta/laipni aicināts piedalīties hangoutā šo sestdien!
Pieteikšanās līdz piektdienas vakaram pulkst. 21:00
Aicinu sagatavot atbildes uz jautājumiem!

Jautājumi:

  1. Pastāsti sava nika ‘rašanās vēsturi’.
  2. Kurai anime ir sliktākais un kurai labākais angļu dublējums?
  3. Anime maratoni - kāds ir Tavs rekords? Kāds bija skatīšanās ilgums un kādu anime skatījies?
  4. Vai Tu gribētu strādāt anime industrijā?
    Apspriežam testa rezultātus [jā, testam ir jabūt izpildītam] - http://goboiano.com/list/2549-what-job-at-an-anime-studio-fits-you-best%3F
  5. Tavs top 5 fantasy anime + pamatojums. Hangouta dalībnieku kopīgais top 5 fantasy anime
  6. Kādas ir Tavas domas par yuri/yaoi. Kam dodi priekšroku?

OK, hangouts un peec tam uz @UniConCafe :smiley:

2 Likes

Man ari tas pats :smile:

Tu jau esi man patstāvīgo dalībnieku listē, Ervīn. Vari rakstīt tikai gadījumos, ja nebūsi :stuck_out_tongue:
…arī dosies uz Unicon cafe?

Nav jau ar mani dzeeris sen. :smiley: Vajag atbraukt. :smiley:

nu paldies par godu :slight_smile: un ja doshos kadreiz jau jaiziet no rutinas citadi vislaik darbs majas dators gulta :slight_smile:

jā, pareizi. UniCon cafee noteikti būs jautri! Un Ralfs redz kādu laiku jau nav redzēts ^^

nu tas ka nebus garlaicigi tas ir skaidrs tikai jaizdoma pie ka nocrashoties jo slinkums ar pedejo vilcienu majas braukt

Es šoreiz nebūšu…pēdējais eksis 1dien. ;S

Gan jau kaut ko sarunaasim. :smiley:

oky :slight_smile:

turies! Lai izdodas piebeigt pēdējo eksāmenu! ^^

Sestdienā man NVO namā UniCon galda spēlītes pasākums un pēc tam kafe. Kur nu vēl Hangout :smiley:

1 Like

Bet, ja buus reaali triis vai chetri cilveeki, tad gan nebuushu. Ar tik maz neredzu jeegu.

nu it ka es sestdien ari ar Madaru domājam būt Uniconcafe ap diviem …ta ka atkariba ko jus darat varbut varam pievienoties ???

Kāpēc google ir grūti atrast info par to pasākumu, gribu iet, bet neko nezinu par to visu. :confused:

ja tu domāji šo pasākumu tad facebooka es redzeju viņam izveidotu eventu tur varbut bus vairak vajadziga info tev:

Jā es domāju par NVO namu, paldies.


sure, anytime
tāpēc jau mēs te esam ,lai viens otram izpalīdzētu :3

Random ideja - ja esat abas aatraak, teiksim uz Hangout laiku +/-, bliezhat pie manis un piedalamies reizee. :smiley: Peec tam uz @UniConCafe :smiley: