Gada nozīmīgākais sakuru laiks ir gandrīz klāt. Mums jāsāk lēnām domāt par vienu no senākajām komūnas tradīcijāj Hanami - kurā mēs dodamies vienā pavasara dienā pie sakurām.
Ar tiem kokiem ir kā ar bitēm, neko nekad nevar zināt, taču varam jau gatavoties, ka šis pasākums notiks aprīlī. @H_Hercogs dzīvo blakus parkam un cerams izlūkos kā tur sokas kokiem.
Kad koki būs gatavi medīsim pirmo labo nedēļas nogali un dosimies uz parku!
apdeits - joprojām ir pumpuri. Skatoties laika prognozi stipri šaubos vai kaut kas sāks jau plaukt šonedēļ. Un ja arī uzplauks, būtu pārāk vēs priekš normāla piknika
Redzēs, bet diez vai mums tik ļoti veiksies ar laikapstākļiem. Tā normāli pēc darba, startējot 19:00 mums spīd stunda gaismas un pat siltā dienā viss siltums būs devies gulēt. :D
Pagājušo gad tie koki ziedēja vairākos cēlienos. Ja viens puduris sāk ziedēt, mums vēl rezervē paliek kādi divi.
Nekas cits neatliek kā skatīties uz laika prognozi un gaidīt. Mēs vēl neesam palaiduši garām Hanami, vienmēr ir sagāis. (indorējot pandēmiju… :D)
Kurš teicis, ka tā nevarot. Sarīkot nav jau problemātiski. Var uztaisīt kultūristisku fusion XD
Ja vienīgi nepaspēs ieskrieties līdz +30, tad jau varētu vakarā sēdēt :D
[quote=“Menestrels, post:14, topic:8385”]
Pagājušo gad tie koki ziedēja vairākos cēlienos
Varētu būt, ka ir dažādas šķirnes - agrīnās un vēlās, vismaz ir dzirdēts tā ar…
Nu jā, es kaut ko atceros par maiju, jo bija, ka braucu un nebija, un citreiz nokavējām, bet nu citā vietā, Kobes dārzā, kur arī ir šie kociņi, nebūs tik agri, jo ēnaināk