Hanami Riga 2023 - 23. aprīlī, svētdien 14:00!


(Bilde no @H_Hercogs)

Pavasaris klāt un pienācis laiks atdzīvināt vecu tradīciju! Mūsu Uzvaras parka aģents @H_Hercogs ziņo, ka sakuru pumpuri jau ir prāvi izauguši.

Mūsu komūna ir cieši saistīta ar Japānas kultūru, sekojoši ikgadējā japāņu ziedu vērošana mums nav sveša. Jau ceturto gadu pēc kārtas mēs dosimies uz Uzvaras parku! Paņem visu piknikam vajadzīgo, labu garastāvokli un draugus! Tiekamies tur!

Pagaidām plāns ir uz šo nedēļas nogali, bet tā kā ar kokiem neko nekad nevar zināt, situācija var mainīties dinamiski un būs jāseko šai tēmai. Ja koki pēkšņi nesāks ziedēt, saietu pārcelsim uz nākošo nedēļu.

Kad?
Svētdien - 23.04.23.

Cikos?
14:00

Kur?
Uzvaras parkā aptuveni šeit:

https://i.imgur.com/p4y5Lfm.jpg

Afterparty?
UNAGI INU bistro 18:00

Vai ieradīsies?
  • Būšu
  • Nebūšu
  • Vēl domāju
0 voters
2 Likes

lol, tieši atnācu reizi 100 gados lai uzzināt par Hanami šogad :smiley:

4 Likes

Labi gan sakrita. Hanami Riga aizsācējs atgriežas. :D

2 Likes

Es visu noliegšu tiesā un nerunāšu bez avokado!

2 Likes

You moled your last guac. See you in court.

3 Likes

Būšu gan. Ne tur pagriezām!

Es varbūt būšu, ceru ka sarežģījumi nebūs. :grinning:

1 Like

Es būšu kopā ar cermanderu.

1 Like

Pokemonu charmander vai?

Tātad tas nav sens foruma biedrs par ko neko nezinu… Intuīcija pievīla

Mums ir bijis daudz lapsu un visādu dievību niku. Pokemonus es vispār neatceros.

1 Like

Jā ar manu mazo chermander pokemon:)

Es centīšos atnāk. Hanami man tomēr ir svarīga ikgadēja tradīcija. ^^;

Es gan ceru, ka šis pasākums nesakritīs ar citu, kas šobrīt tiek plānots man.

5 Likes

Principā… Pat ja šo svētdien nebūs pilnos ziedos jātaisa šonedēļ. Tik labs laiks uz brīdi vairs nebūs. Nākamnedēļ jau sākās vēsā laika vilnis

1 Like

Ja jau tauta ir lēmusi svētdienu - nu tad jāliek svētdienu kā aizņemtu :D Parasti svētdienās cilvēki atpūšas no atpūtas :P

Vo i varēsi atpūsties zem kokiem, zālītē. :grin:

2 Likes

Kādam jāatnes lielas pleds. Man diemžēl nav

2 Likes

Es arī dotu priekšroku svētdienai. Tā tomēr ir diena, kad tiešām var atpūsties. ^^

1 Like

Laba doma.

Vispār ar tām sakurām ir tā, parkā ir 4 dažādās šķirnes, ar nedaudz atšķirīgiem ziedēšanas laikiem. Tā kā būs jāskatās kurš spots labāk zied. Pēc darba atkal izstaigāšu

2 Likes