Hanami Riga 2016. (7th may)

Hey, pavasara bērni.

Sakuras sākušas ziedēt un gaidīs tevi 7. maijā 14:00 Uzvaras parkā.
Par cik šīs forums ir cieši saistīts ar Japānas kultūru, aicinam tevi uz Japānas puķu novērošanas pasākumu. Sēdēsim parkā un vērosim gaišu pavasari zem krāšņam Sakuram. Ņemat līdzi palagus uz kā sēdēt, draugus ar ko sēdēt un kaut ko uzkost.

Hanami noteikumi:
*Sakuras kokus, kā arī tās lapiņas nedrīkst aiztikt, ja vien tās nav nokritušas dabiski.
*Jāuzvedās kulturāli.
*Atgādinu, ka balstoties uz Sabiedrības kārtības noteikumiem Rīgā panta 6.13 atrasties ar atvērtu alu un alkaholu publiskās vietās nedrīkst.

Idejas:
*Ja kādam, īpaši daiļām meitenēm, ir tradicionāli kimano vai kaut kas tam līdzīgs, būtu jauki ierasties ar to.
*Iespējams tiks sarunāta tēja ar atlaidēm, tāpēc, ja kāds vēlēsies to, tad ziņojiet man privāti. Tai vajadzēs arī karstu ūdeni, tāpēc ir ideja pie powerbank pieslēgt USB tējkannu. Ja kādam ir kāds no šiem elementiem, lūdzu ziņojiet.

Informācija izmaiņas tiks rakstītas tēmas pirmajā ierakstā zem šī uzraksta (komentāri nav ņēmami vērā)!!!

4 Likes

vai tad termosi arī neskaitās tradicionāls silto šķidrumu uzglabāšanas veids? :smiley:
(mani mulsina tēja ar atlaidi - kā tas notiek, ko tas ēd? @_@ )

2 Likes

Visa info tiks agru vai vēlu paziņotu. Pacietība ir saziņas atslēga. :D

1 Like

man šķita, ja tēmā, kas rakstīts, tad uz to var atsaukties - jo domāju, ka varbū† es vienīgā nesaprotu, kas ar to domāts vispār…

nozīmē, ka precīza informācija nav zināma joprojām.

Meh, varbuut buushu. Kaut kaa zudusi visa interese.

5 posts were merged into an existing topic: Beztēmas stūrītis. (vecā shoutbox aizvietotājs)

skaties, ka nepārdomā līdz 7. maijam :smiley: (kas tā par nedēļas dienu vispār?)

Sestdiena.

90 grami ka nebūšu. Veiksmīgu jums šo dienu. :cherry_blossom:

Arī smagi apšaubu, ka būšu ņemot vērā tās nedēļas plānus -.-

Darbs, sorru nebuušu.

Skatīšos, kā ar laikiem būs, bet labprāt aizietu :wink:

Es, visticamāk, tieku.
Ar lielāko prieku pavadītu laiku ar forumiešiem.

1 Like

Pāris ziedi jau ir parādījušies, uz 7. maiju vajadzētu būt skaisti

1 Like

Vienkārša sēdēšana ir garlaicīga, taht’s true… Aiziet organizātoriņ, izdomā veidu kā mūs izklaidēt. ^^

3 Likes

vne MODERATOR ;D

2 Likes

Ew, a kādam nav tradicionālā sakē pudele? ";3 labprāt beidzot nopirktu sakē un iedzertu to zem sakurām… Kyaaa ><

2 Likes

Vot tad būtu pat vērts pacensties tikt uz pasācienu!

3 Likes