Haikyuu!

Haikyuu!!
Žanrs: Comedy, Drama, School, Shounen, Sports
First Opening | Trailer

Stāsts iesākas ar galveno varoni Hinata, kurš pa televizoru redz kādu ļoti prasmīgu volejbola spēlētāju ar iesauku ‘Little Giant’. Kopš tās reizes viņš pats sāka spēlēt volejbolu un centās viņam līdzināties, spēlējot kā ‘Spiker’. Pirmā spēle viņam bija pret cilvēku ar iesauku ‘King of the court’, kas bija viens no labākajiem spēlētājiem viņa gados. Viņš uzveica Hinatu mačā un bija izbrīnīts par Hinatas ātrumu, kopš tās reizes Hinata apsolīja, ka uzvarēs viņu kādu dienu, jo viens otram īpaši nepatika. Vēlāk, kad Hinata mainīja skolu, izrādās, ka viņš ir vienā komandā ar ‘King of the court’, kā arī šī bija tā skola, kurā kādreiz spēlēja ‘Little Giant’. Kopā viņi cīnijās pret daudz un dažadām citām komandām, kā arī gāja uz Inter-High.

  • Šajā animē ir ļoti daudz komēdijas, protams atkarīgs no tā, kāda ir humorizjūta.

3 Likes

Un es domāju, ka nekad neskatīšos sporta animes (vsp šī vēl ar vien ir vienīgā - tā ka…) Un… damn, tik pozitīva, enerģiska un jauka, ka iemīlējos tajā! Ar lielu prieku izbaudu otro sezonu! Man tā anime ir viens no retajiem pozitīva lādiņiem, ko izvēlos uzņemt (otrs ir (bija?) Food wars! :smiley: (nopietni @_@))

2 Likes

Sporta animes vienmēr dod pozitīvu devu kā arī motivē piecelt savu pēcpusi un kustēties :smiley: Haikyuu ir tīri interesanta ar to, ka tēli savā starpā ļoti saskan un to personības ir fun to watch.

Shokugeki no Soma has great humor…I even tried to make some food from it :smiley:

2 Likes

Es arī biju domājis neķerties klāt sporta anime klāt, jo kas gan varētu tur interesants būt? Bet tad bija neliels spiediens uz mani noskatīties Kuroko no Basket, tas ir anime par basketbolu, kurš mani galīgi nesaista :smiley: Bet sāku skatīties un ieptikās diezgan ātri noskatījos divas sezonas un tad trešo sāka laist ārā, beigas arī ir ok, nekas pārsteidzošs, bet samērā interesanti. Takā, ja patīk laba grafika ne-garlaicīgas epizodes tad var skatīties - Kuroko no Basket - un meitenēm pat varētu šķitst interesantāk :smiley:

1 Like

Kuroko bija ļoti labs :slight_smile: Man visi draugi apkār par viņu fanoja :smiley: Kaut gan…neviena sports anime nestāvēs blakus Hajime no Ippo…

Es Hajime no Ippo īsti negribu sākt :smiley: Neizskatas tik ļoti interesants :smiley: Man gan Haikyuu vēl pie favorītiem

Hajime ir veca nu vismaz pirmās sezonas, bet skatoties var daudzko uzzināt par boksu un tās cīņas omomom. Pats sāku tāpēc arī trenēties. :smiley:

Holi pooooop jauna ep

Bet nu bļāviens 1 epizode pagāja tik par viena seta beigām :smiley: Es tik tagad skatoties ceru, ka uz beigām nebūs tizli sasteigts vai kā tā :smiley:

1 Like

Anime laba, bet es spēlēju volejbolu ikdienā un dažas lietas ir kaitinoši nereālas. Tomēr man patīk kā tiek parādīts volejbols

Welp haikyuu nav nereals viss pastāv irl. Bet es gribētu zināt kas tevi kaitina tik ļoti?

Liela daļa sitienu ir 1.līnijā, 3m no tīkla. Arī sitot cauri blokam sit pa pirmo līniju. Vislabākais bija, ka opposite spēlētājs, tas kreilis jaunajā sezonā, iesit cauri blokam 1. uzbrūkot no 2. līnijas. Tagad esmu arī pamainījis pozīciju uz opposite un sitieni tuvāk par 6m ir ļoti grūti. Bet tas nu tā. Man patika, ka viņi atspoguļo block touch, jo reālā spēlē vismaz puse uzbrukumu būs ar block touch. Viņi varēja pielikt vairāk iespējas kā tiek gūti punkti, jo ir vēl samērā daudz tādu veidu un anime būtu vēl aizraujošāka

Visa sezona ir paredzēta šai fināla spēlei. :wink:

Nu tik daudz itkā sapratu, bet ja pārvelk, tad ar nav labi :smiley:

Man neparāda, ka esmu ielicis video :confused:
Edit: Dunno why, but its magic :D