Haikara-san ga Tōru (shojo, vēsture) manga tiks ekranizēta filmas veidā

Šogad, Kadonshin shojo žurnāls anonsēja, ka tiks ekranizēta manga, kuru sarakstija Waki Yamato, Haikaru-san ga Tõru. Filma ir anonsēta uz 2017. gadu, toties neiesaku steigties priecāties, kā jau zināms, visticamāk anonss tiks pārcēlts uz velāku laiku un līdz mūsu japāņu valodas nesaprotošām ausīm nonāks tikai 2018. gada, bet vienmēr var cerēt uz kaut ko labaku! ;)

Mangas stāsts notiek Tokijā Taisho periodā (1912-1926). Stāsts griežas ap Benio “Haikaru-san” Hanmaru, kas zaudēja savu māti kad bija jauna un viņu audzināja viņas tēvs, augsta slāņa oficieris Japāņu armijā. Rezultātā viņa pārtapa par tomboy, mācijās kendo, dzēra sake, ģērbās Rietumu stila nevistradicionālaja Japāņu kimano un viņai neinteresēja mājas rutīna, kā pienākas sievietei. Viņa arī nepieņema idejas par norunātām kāzām un ticēja, ka sievietei ir savas tiesības un precēt to, ko mīl.

Haikara-san labākais draugs ir skaista Tamaki, kas vairāk sievišķīga, nekā Haikara-san, bet vienādi ir ieninteresēta sieviešu tiesībās, un Ranmaru, jauns vīrietis, kas izauga, lai spēlētu sieviešu lomas Kabuki teatrī un rezultātā viņam piemīt sieviešu manieres. Haikara-san znots ir Shinobu Jdžudžin, otrais armijas leitenants.

Manga tika laista Kodansha Shojo žurnālā no 1975 līdz 1977-tajam gadam. Tā ieguva pirmo Kodansha Manga balvu shojo mangas kategorijā. Kodansha publicēja 8 mangas daļas.

Šai mangai jau bija TV adoptācija uz 42 epizodēm, kas tika rādītās no 1978 līdz 1979-tam gadam Nippon Animation, live-action filma, live-action TV sērijas, un divas live-action special.

Gaidam filmu 2017. gadā. ;)

1 Like

Noskatījos pirmo filmu, kopumā patika.
Vēl ir otra filma, bet otrai filmai jāsagaida, kad būs subtitri.


1 Like

Pirmā filma ļoti patika ka pat fanoju kādu laiku, bet otrā filma pilnīgi nepatika bija pat momenti kad vienkārši tinu uz priekšu ainas o.o