Guten Tag von Sommer!

Sveika tauta!
Mani sauc Agnese a.k.a 5umm3r (Summer). Pievienojos grupai pagājušajā gadā ap decembra sākumu. Pie tā bija vainīga kaķene Maffi-chan, kura uzstāja man pievienoties. Man nebija ne jausmas, ka cilvēki šeit būs tik jautri un draudzīgi!!
Anime es sāku skatīties jau sen, bet neesmu intensīvs skatītājs. Sākumā man bija anime maratons, bet dēļ sliktajām atzīmēm un vecākiem, kas modās 4 no rīta un draudēja man ar brīvības atņemšanu, es pārtraucu. Tagad pa laikam palasu kādu mangu, bet animes skatos vasarās, ja nav nometnes, pasākumi utt. Esmu vairāk geimeris nekā otaku. Šogad sāku taisīt ZPD par otaku subkultūru, tāpēc šogad man ar anime ir lielākas saiknes nekā pēdējos gados :slight_smile:
Sevi es paspēju jau pazemot un parādīt WinterCon un Jaunāgada Ballītē, bet nezinātājiem info- varu par sevi pateikt, ka esmu ļoti saprotoša un toleranta, varu draudzēties ar visiem. Esmu tas cilvēks, kas cenšas darīt tikai labu, ja arī izdaru ko ļaunu, tad tas nekad nebūs aiz ļauna prāta. Varu būt ļoti sautīga, bet atkal, ne aiz ļauna prāta.
Intresē viss, var patikt viss, viss atkarīgs no atmosfēras :slight_smile:
Garšo ēst (precīzāk grieķu salāti un suši), patīk filozofēt, diskutēt.
Māku zīmēt…un laikam viss :smiley:
Esmu suņu persona…kaķi nepateicīgi.
Nākotnë domāju studēt grāmatvedību vai programmēšanu, vai web dizainu.
Nepatīk nepateicīgi un ar mazu redzes spektru cilvēki.
Mīļākis teiciens: Lai vadīt tautu ir vajadzīga vara, lai vadītu sevi ir vajadzīgs spēks.

Lai visiem jauks šis gads! Es ceru ka pavadīšu savu mūžu šeit labsirdībā un laimē :))

7 Likes

Ko tur daudz teikt…jaunajā gadā biji ar mums :smiley: Welcome!

3 Likes

Ah ya decided to wrote it :'D so, welcome : )

2 Likes

hey hey :slight_smile:

2 Likes
3 Likes

Es pat neticu ka to visu izlasiju.
But damn, feels like reading a resume of myself, except I despise dogs and love cats.

Welcome m9

2 Likes

Hello my lost twin brother from another mother :smiley:

1 Like

Ahoij, pirate!H5 es arī esmu suņu persona, pašam ir mazs suncis mājas, gribētos super lielu un pūkainu suni, kas pats mani var nogāzt no kājam, nevis baidās ikreizi ka parādu zobu xD( teorētiski man to nevajadzētu darīt).
Starpcitu, nesen lasīju tieši sajā formā kaut kādu vecu rakstu, par Otaku, vai tad tiesi nebija vairakas subkūltūras, anime Otaku nebija gan tā populārākā, bet bija arī pc Otaku(video game Otaku) utt?

1 Like

i will hunt you down and feed your body to my mountain dogs. :smiley:
Man besī kaķi, nekādas cieņas pretī, dara to ko vēlas.

2 Likes

Čiaw! ^^

1 Like

Nu it ka jau tevi satiku abas vietas bet nu labi Esi sveicināta forumā again :"D

1 Like

Sveiks jaunais biedr! :smiley: Cerams, ka patiks pie mums fourumā.

1 Like

Sveiki! :smile:

1 Like

Sveika Foruma :3

2 Likes

Sveicināta!
Ja jau tev nepatīk tāda veida cilvēki, tad studijas uz kurām ej varētu tev piedāvāt satikt vairākus tādus cilvēkus :smiley: Lai gan tādi ir visur…

1 Like

Sveika :raising_hand:

1 Like

Un pareiz bija ka uzaicinaju. Aņimešņikiem jaturas kopā, gan gaming ziņa kād vispāreji! ^^
Čau lielās krūtis. :D :mafii:

Jūsu nepateicīgais kaķis Mafii-Chan

2 Likes

aaw…cik foršs raksts :slight_smile: (kas izklausās pēc sasveicināšanās). Prieks, ka Maffi Tevi atvilka =]

1 Like

Sveikiņi :blush:

1 Like

Prieks tevi redzēt mūsu starpā!

1 Like