Grūtnieču spilveni pašam ērtākajam miegam

Skrullēju cauri vietējiem iveikaliem un pētu grūtnieču spilvenu piedāvajumu. Dzirdēju, ka esot baigi ērtā manta :D

tie pakaviņi?

Jā xd Nu ir visādi vispār, U veida, C veida un tādi, kas vispār ieskauj visu ķermeni :smiley:

1 Like

Komfortabls spilvens un ideāls matracis ir vissvarīgākā lieta :sweat_smile: Nezinu vai runāju no vecuma viedokļa, tomēr nekas nepārspēj labu miegu. Neesmu nekad redzējis grūtnieču spilvenus tikai. Nezināmi vai ar tiem ērti gulēt?

Atceros, kad pirmo reizi pamēģināju “memory-foam” spilvenus, 3 dienas no vietas bija jauki sapņi. Joprojām labi gulēt uz tā.

1 Like

Es kaut kad pasen dzirdēju kā viens komiķis ierēca par to, ka pasūtīja sev kaudzi ar tādiem, jo esot ļoti ērti. Tikko vēl dzirdēju vienu stāstu, kur čalītim kojās bija tāds spilvens anime meitenes veidolā un tas ļoti nepatika viņa istabas biedra tēvam :D

Neesmu mēģinājis, bet ņemot vērā to, ka tāpat visu laiku apkampju ekstra spilvenus komforta meklējumos, šis liekas kā diezgan lielisks risinājums.

2 Likes

Tas jau laikam tas “dakimakura”, ja pareizi atceros? Tikai tas nav grūtnieču spilvens, kas apkļaujās (kā pēc bildēm redzēt). Man patīk, ka to varētu reāli izmantot pufa vietā (vismaz kā izskatās)

1 Like

That does look super comfy.
Tiesa, es tādu nevarētu izmantot, jo man karsts paliktu, un kad man ir karsts, tad es nevaru pagulēt.
Es jau tā uz spilvena lieku galvu uz viena gala, nevis pa vidu, jo tā mazāk sejas saskarsmē ar spilvenu.

Un cik maksā? :D

Nē nu, tehniski uz tā varētu arī uzmaukt dakimakuras pārvalku… Just saying. :D

1 Like

Only pillow I’d have :rofl:
image

5 Likes

@Mayo_Musketeer Par to terminiloģiju nemācēšu teikt, liekas, ka tā līnija starp ‘‘ķermeņa spilveniem’’ un ‘‘grūtnieču spilveniem’’ ir ļoti plāna vai pat neeksistējoša un vietām krustojas. Bet kā jau @menestrels minēja- nevajadzētu būt problēmām atrast pārvalku ar kādu zīmējumu, ko uzvilkt tādam virsū :smiley:

@nyanmarou Tas milzīgais piedāvājums mani diezgan mulsina, attiecīgi arī cenas baigi variē robežās no 30-100 kaut kur.

Šito lietu, protams, prasītos sākumā dzīvē aptaustīt/izmēģināt, lai saprastu, vai tas atbilst vajadzībām, nevis akli sūtīt no interneta, bet nu yolo, jāsūta.

@jurchiks Zinu, ka ir matrači, kam var regulēt temperatūru, tāpēc esmu pārliecināts, ka eksistē arī tādi lielie spilveni ar ‘‘cooling’’ efektu. Tas vispār izklausās pēc paradīzes :D (nu bet tiem cena gan jau ir krietni augstāka, protams)

Tikko saņēmu :smiley: Priekšā kāzu nakts un tad jau atsauksmes.

6 Likes

Rawr.

Trūkst tikai kāds “dakimakura” pārvalks, bet pagaidām derēs :smiley: Gaidīsim atsauksmi

2 Likes

patiently will wait for da review ;3

Iespējams, ka tikai viena nakts ir drusku par īsu, lai mēģinātu sniegt baigi padziļināto apskatu, bet pirmais iespaids:

Ir labs! Un ir sajūta, ka šis noteikti atmaksāsies ilgtermiņā.

Ja tev guļot prasās kaut ko apkampt(vai ja gribi justies apkampts :smiley: ), tad šis noteikti jāņem.

Ja tev guļot prasās ielikt kādu spilvenu/salocītu segu starp ceļiem, lai padar’ītu gulēšanu ērtāku, tad šis ir jāņem.

Nezinu vai to saukt par mīnusu, jo savā ziņā tā ir vienkārši likumsakarīga blakusparādība tam, ka tev gultā tagad ir cilvēka izmēra spilvens- ja nakts vidū gribas nomainīt gulēšanas pozu, tad nāksies drusku paķimerēties, lai to visu uzparikti pārkārtotu. Bet domāju, ka ar laiku un praksi tas viss nostrādāsies līdz automātismam.

Man personīgi prasītos, ka tas spilvens būtu druuuusku masīvāks, bet ja esi mazākas uzbūves cilvēks, tad domāju, ka vispār būs topčiks.

Es, protams, jau ielūkojos arī īpašo spilvendrānu piedāvājumā(tīri zinātniskas intereses pēc PROTAMS), bet diemžēl šādiem C tipa spilveniem ar to laikam tā pagrūtāk ir. Pārāk nestandartīga forma, nesanāk neko atrast, bet gan jau pārdzīvošu kaut kā.

3 Likes

Mia no monster musume vienīgais

1 Like

human centipede ar var, ne?
tikai vajag extra rociņas un kājiņas pielikt

2 Likes

Nē, nu es jau nesaku, ka ar pārvalku idejiski nevarētu izpausties, bet vienkārši nav pieejamas tādai formai kustomizācijas iespējas tirgū :D

Pastāv jau DIY iespējas(bet ne tādiem alu cilvēkiem kā es) un vēl jau varētu nest pie kādas šuvējas, bet tas būtu awkward af, tāpēc es labāl nē xd