GRIS - 5 bēdu pārdzīvojumu stadijas

GRIS ir 2d, platformas tipa spēle

Spēles apraksts: Spēle ir par jaunu, cerības pilnu meiteni, kura ir apmaldījusies pati savā pasaulē, cenšoties sadzīvot ar sāpīgu dzīves notikumu. Viņas bēdu ceļojums atspoguļojas meitenes apģērbā, kas dod spējas, lai būtu vieglāk orientēties bālajā realitātē. Spēlei ejot uz priekšu Gris emocionāli pieaugs un atklās jaunu skatījumu uz dzīvi, radot citas iespējas kur meitene varēs izmantot savas spējas lai pabeigtu savu stāstu.

Šī spēle man jau no 2018. gada stāvēja steam wislist, un bāc, šī spēle ir ļoti laba. Spēles vizuālais ir ļoti skaists, mūzika tevi nekaitina, katrā reģionā ir savas nišas un spēlēšana nav garlaicīga. Puzzles ir vieglas, bet tāpat es pie daudzām pasēdēju :D pie vienas puzzles pat biju gatava rage quit :D ciest nevaru laika puzzles :D
Pati par sevi spēle ir mierīga, pat momentos, kad tev it kā būtu jāuztraucas. Spēlējot praktiski katrā sekundē apsvēru domu uztaisīt ekrānšāviņu un uzlikt sev kā fonu :D
Kā arī runājot par sasniegumiem visi ir diez gan viegli sasniedzami, un šeit būs saitne kur viss ir viegli paskaidrots, pati vēl visus neesmu dabūjusi :owocry:

Mīļākais reģions - meža reģions, kā nekā, kā var nemīlēt šo mazo jaukumu :D
Nemīļākais reģions - ūdens reģions ;(

Nekāda action spēlē nav, bet ja tev patīk mierīga tipa spēles kur kļūdas netiek sodītas tad noteikti izmēģini :owocry:

5 Likes

Šīs spēles OST var sev likt fonā

1 Like

Kaut kā pēdējā laikā visi interesanto ar ko saskaros ir publicējis Devolver Digital.

2 Likes

Lejuplādēju. Izskatās labi

Weee… parādījās brīvais laiks un vēlme kaut ko uzspēlēt, un beidzot dabūju pilnīgi visus sasniegumus :owocry: Bija vietas kur gribēju atmest ar roku, bet labi ka to neizdarīju :owocry:

image

2 Likes