Grand Blue is really good

Nolēmu padalīties ar anime, kas man šo vasaras sezonu uz doto brīdi patīk visvairāk. Kpc? Jo neskatoties uz to, ka ir iznākušas tikai 3 sērijas, šis anime jau parāda - jo tālāk, jo labāk. Kā arī nekur neredzu, ka par viņu runā, drīzāk vienkārši piemin, kas ir samēra sad.
Žandrs - Comedy, Slice of Life.
Apskats - Iori Kitaha pārbrauca uz piejūras pilsētiņu Izu pie sava onkuļa mācīties vietējā universitātē, ar sapni, ka viņa universitātes dzīve būs ideāla, bet ienākot onkuļa dzīvoklī, kas arī ir daivinga veikals “Grand Blue” nekas neiet pēc viņa plāniem un velmēm.
Anime pārsvarā ir melnais humors, tas protams daudziem nepatīk, bet joki nav pārspīlēti un ir smieklīgi. Kā arī visi characteri, ko līdz šim anime jau parādīja ir ļoti labi pārdomāti, un katram ir kaut kas savs, kas pievelkt redzēt viņus vairāk, un vispār noskatīties anime.

Šis anime ir adaptation to manga, kas ir samēra populāra un ar labu reitingu MAL, kā arī daudziem no i-neta paziņām, kas lasīja viņa patika. Anime ir pieliktas pāris sīkas izmaiņas, lai cilvēks neskatītos tieši to pašu, ko izlasīja.

Ielikšu Opening, jo tas arī ir samērā labs.

Ja viņi neko neizbojās es domāju, ka tas būs labākais comedy anime, ko esmu redzējis uz doto brīdi.
Iesaku visiem, it īpaši tiem, kam patika ,piem., Shimoneta, bet nepiespiežu, jo kā jau teicu daudziem melnais humors neiet pie sirds.

6 Likes

Oj, sākumā domāju, ka kārtējā dīvainā skolas + sporta anime kombinācija, bet kā es kļūdijos… :D Sen nebiju tik daudz smējies no multenes. :D
Šķiet, ka pēdējā kaut cik labā komēdija, ko redzēju bija konosuba. Negribās pašlaik īpaši iedziļināties salīdzināšanā un dziļākā apskatā, bet šis pat šķiet smieklīgāks.
So far no manis 9/10.

Ak pareiz! Man tak arī ir grand blue avatars. :D

Chisa <3 But Azusa better tho. Es šo salīdzinu ar Shimoneta un prison school, bet pa šīm 4 sērijām jau liekas, ka ir daudz labāks par abiem. Priekš manis pagaidām labākā komēdija, ko esmu redzējis un diezvai viņu kkā izbojās 10/10

Lai gan Nanaka nav tik svarīga, viņa arī p cool. Visas trīs ir :unicorn:. :D

Agha, es jau nevaru to 4to sagaidīt, viņai tip next episode jāparādās xd

Es īsti neiedziļinājos, bet tā nebūs tā čikse ar meikapu? :D

Kpc es par to nepadomāju o.o Bet nezn, maz ticās, ka mati viņas bija parūka un ja es nemaldos viņai nebija purple eyes(Bet mby lēcas uzlika), bet jā tā ir viņa, tad nice I liked her in 4 episode

Edit. Tā ir viņa

So far viņa bija meh. :D

Es jūtu, ka viņa sevi vēl parādīs, it īpaši, kad pālī būs.

Mby arī būs jautrs pālis, bet man pietiek ar Chise un Azusa. ;D

Agreed thoes 2 are the best. Btw Iori was hot af in episode 4 too if u know what I mean xd

1 Like

I love this anime. xD Žēl, ka manga nav tik interesanta, jo man ar 12 epizodēm nepietiks. ;/

1 Like

Es katru episodi mirstu no smiekliem.

1 Like
oh. my. god. azusa...

bet nē, Chisa ftw. ;D

.

xD

1 Like

With a really late response, but yeah, the anime is really funny xD But mostly for adults or teens I think :’'D

1 Like

https://www.animenewsnetwork.com/news/2020-03-05/live-action-grand-blue-dreaming-film-trailer-reveals-theme-song-more-cast/.157190

1 Like

Kouhei vajadzēja būt blondam. :’(

Es preferotu otro sezonu labāk, bet i guess šito arī būs jānoskatās. :D

Noskatījos, šis bija labs, varēja nosmieties :D

Hmm, varbūt pienācis laiks trešo reizi noskatīties? :D

3 Likes