Good. Bad. I'm the Guy with the YoYo: The Terraria 1.3 Official Trailer

http://i.imgur.com/HYbpFQQ.jpg

Well damn! Kāreiz Vācijā būs ko darīt :smiley:

Šai spēlei vēl iznāk atjauninājumi? :smiley: Atceros, ka pat pirmajā versijā netrūka priekšmetu un lokāciju. Tagad visdrīzāk iesācējam būs pagrūti tikt skaidrībā ar tiem visiem kalniem mantu.

1 Like

ja nak be tas ka dzirdeju bus pedejais

Forši! Cik šejienieši spēlē šo spēli? Atceros, ka vislabāk man patika CTG (capture the gem), kur spēlē 2 komandas viena pret otru, būvē savu bāzi un cenšas iekļūt otrā bāzē, lai atņemtu lādē stāvošu dārgakmeni.

Starpcitu, arī 1.1 updeitu solīja kā pēdējo :D

for real ? demn tad jau jagaida 1.4 jau ;D
bet vinji tagad uz terraria other world strada so yeah

Ō, šito gan nezināju. Man visu laiku likās, ka Starbound taisa tie paši, kas Terāriju :smiley:

Šonedēļ tak iznāk šis update, vaine? Vismaz visur rakstīts ‘‘June’’, tā kā šis ir tas pēdējais laiks. Es terārijā spēlēju serverī, tāpēc šo update man gana gribas, lai var ārdīties ar servera biedriem :smiley:

vinsh bus 30 un es dzirdeju ka dazhosserveros nebus uzreiz

Par šo serveri es zinu, ka taisīs baigās pārmaiņas, tāpēc neesmu gatava to uzreiz iepazīt serverī, bet singleplayerā gan būs, un tur jau varēs izbaudīt ^^

starpcitu redzeji to steam invite sistemu ?

Kādu? Un laikam, ka nē.

spoilera ir manuprat bet re ar ir

Opiņā, tagad vismaz vieglāk būs tikt ar kādu kopā singleplayer kartē :smiley:
Pirmstam ar visu hamachi utt. bija briesmas. Tagad spēlēsim kopā, ka vecajos labajos laikos, vāc. :smiley:

vne un es tev tieshi gribeju prasit vai negribesi 30 uspelet kopa ar mani un vel vienu

Varēt jau var c:

bet vai tu gribi ;D