Golden Kamuy - kārtīgs piedzīvojumu seriāls

Golden Kamuy ir vēsturiska piedzīvojumu anime, kurai, rakstīšanas brīdī, ir publicētas trīs sezonas - 12 epizodes katrā. Kā arī pie seriāla var manīt seinen atslēgas vārdu, kas nozīmē, ka seriāls ir paredzēts mazliet vecākai auditorijai. Tas izpaužas vardarbības attaisnojumā, taču es teiktu, ka visvairāk to var just pašā stāstā un lielā daudzumā vēsturisku atsauču. It īpaši bagātīgā un gandrīz vai nemitīgā ainu mazākumtautības atainošanā.

Seriāls var būt asiņains un nežēlīgs, taču tas sevi ir ielicis zināmos reālisma un vēstures grožos. Vardarbība pat tiek paskaidrota, jo, redz, varoņi piedalās nežēlīgās bagātību medībās. Tās ir nežēlīgas, jo ir zināms par paslēptām bagātībām un ir uzzīmēta karte, ar kuras palīdzību tās atrast, taču šī karte ir uztetovēta uz izbēgušu cietumnieku ķermeņiem. Lai uzzinātu bagātību atrašanās vietu, jāsavāc visas ādas. Iespējams saskatāt kā šādas medības ātri vien var kļūt asiņainas.
Atkāpjoties no galvenās stāsta līnijas. Seriāls nemitīgi priecē ar dažādu kultūras īpatnību dalīšanos ar lielu uzsvaru uz ainu, bet ne tikai. Seriāls arī ik pa brīdim atļaujas iepazīstināt mūs ar kādu ērmīgu un uz robežas komisku varoni. Tas dod pretstatu šķietami drūmām un asiņainām bagātību medībām. Te ir veikts mēģinājums padarīt katru cietumnieku unikālu un ļoti atšķirīgu no pārējiem.

Ar drošu sirdi varu ieteikt pamēģinās skatīties šo seriālu, jo otru tādu pašu nepazīstu. It kā te apspēlētas klasiskas bagātību medības, taču sērijai izdodas to izdarīt ļoti pa savam. No negatīvā seriāls ne vienmēr ir spraigs un ātri kustas uz priekšu. Animācija dara savu darbu, taču tā galīgi nav nekas īpašs. Super animētas un iespaidīgas cīņu ainas te neredzēsiet. No stāsta viedokļa, man ne vienmēr galveno varoņu duets ir šķitis pats interesantākais, salīdzinot tos ar otrā un trešā plāna varoņiem.

1 Like

Ou my! Puspliki vīrieši, muskuļoti un stringos! Šeit ne piedzīvojums - šeit drāma!

Ik pa laikam, kad atceros paskatos, bet kopumā ir labs.

1 Like