Goblin Slayer - nost ar gobliniem!

Gan jau daudzi ir skatījušies šo seriālu, taču šobrīd tam jau pilnā sparātiek publicēta otrā sezona un tas kaut kādā veidā ir izprucis no tēmas šeit. :D

No sižetiskās puses Golin Slayer ir fantāzijas seriāls, taču tas nav ne isekai, ne spēka fantāzija, lai gan pēc sajūtas un izskatas, tas ļoti līdzinās šiem te abiem. Pretstatā daudziem populāriem darbiem galvenā varoņa super spēja Doom Slayer manierē ir apsēstība. Viņa prātā ir brīva vieta tikai vienam - goblinu slepkavībai - kas tiek lielākoties tiek izdarīts ar stratēģijas un zināšanu palīdzību, jo goblini vēl projām ir nāvējiešs pretinieks, kuri daudzi piedzīvojumu meklētāji novērtā par zemu.

Priekš fantažijas ekšenīša ļoti sakarīgs seriāls. Var skatīties. Te gan var negaidīt sarežģītu sižetu un augstudžeta cīņu ainas. Kā arī sākums ir krietni tumšāks nekā viss pārējais seriāls, kas var dod maldīgu priekšstatu par sēriju.

4 Likes

Bonus fakts - darba autors ir ļoti liels table top rpg fans un to var just. Pati varoņu grupa ir tik klišejiski dnd + figurē visu iemīļotie metamie kauliņi

2 Likes

RPG noteikti, bet, ja godīgi, man nekas seriālā nekliedza table top RPG.

1 Like

Pirma epizode viņam radās no viņa piedzivojuma DnD, ja pareizi atceros viņu grupa tieši bija cave ar gobliniem un teica GM ķipa ka viņi ir to ez. GM uztaisija gank up viņiem.

Man darbā kolēģi prasija, gribētos kkādu seriālu/filmu līdzīgu spēlei Darkest dungeon un te es viņiem piedāvāju Goblin slayer un vēlāk viņi bija apmierināti.

1 Like