Generic life hacks

Neatradu esošu topiku šādai tēmai - jābliež sava!


Sīkums, bet tomēr. Obviously labāk ar lupatiņu, nevis papīra dvieli.

1 Like

Es vairāk esmu putekļsūcēja cilvēks. Pa ašo izbrauc cauri un viss ir bumbās. Mans pasaules skatījums fundamentāli izmainījās, kolīdz es paņēmu mazliet dārgāku putekļsūcēji, kas riktīgi sūc. :D

Tad iedomājies, ko spēj Dyson? :D

You know you’re getting old if you dream about owning Dyson. :D

1 Like

Pat nez vai manējais diži atpaliek no Dyson. Dyson man nepatīk tas, ka tas ir pinībai aizgājis bezvadu putekļsūcēju virzienā + cena. :joy:

1 Like

But is it really worth it tho? Zīmēšanās ar zīmolu basically. Man ir kkāds turku firmas, Arnica Hydra (non-Rain), pietiek atliektiem galiem.

Depends on how you look at it.
Es gribētu Dyson, bet cenas dēļ nepirkšu. Tajā pašā laikā es uzskatu, ka viņi ir savas cenas vērti, jo viņiem ir vislabākie elektromotori. I mean it. Šajā lauciņā viņi dominē.
Nesekoju tik daudz līdzi tirgum, tādēļ nezinu kas vēl viņiem ir unikāls vai iespaidīgs, zinu tikai to, ka savulaik viņi ieviesa tirgū arī citas inovatīvas lietas, piemēram, gaisa plūsmas.

Don’t get me wrong tho, tādas pašas virspusējas funkcijas piedāvā arī citi ražotāji un jaudas ziņā domāju mūsdienās vairs nav starpības, bet starpība viennozīmīgi būs detaļu kvalitātē.

1 Like

Fīčas feinas, protams, man patīk gaisa filtrs, BET… that price.

Es gandrīz vai būtu derējis, ka tu esi Numatic Henry cilvēks. :D Kaut kas kas robežosies ar industriālo tehniku un būs ekstra ilgtspējīgs.

@DiviViens, es laikam Henriju gribu pat vairāk nekā Dyson.

I don’t buy meme stuff IRL.
Also, tas ir putekļu sūcējs ar gaisa filtru, bet manējais ir ar ūdens filtru + HEPA.
Atšķirība tāda, ka manējam nekad nevajadzēs pirkt filtrus, jo vnk ūdens.
10outof10

Tikai, ja tu izvēlēsies dzīvot bez HEPA filtra, ja tev tur tiešām nav citu filtru.

Ir švammes, bet tās ir, lai apturētu ūdeni no iekļūšanas motorā.
Bet es to putekļu sūcēju izmantoju reti, tā kā…
Bet jā, kkā neiedomājos, ka HEPA tak arī ir filtrs lel.