Gantz: O tīzeris

CGI filma par Osaka arku. Vizuāli izskatās visai labi, kā arī tā bija viena no specīgākajām Gantz stāsta arkām.

1 Like

Anime nepatika, bet dēļ CGI būs jāiečeko.

Anime nosedz tikai 91 no 383 manga nodaļām, tā kā šis būs kaut kas neredzēts tiem, kas nav lasījuši.

Anime ka pa manam bija ok, tā teikt pāris vakariem. Vēlākās 2 filmas man šķita krietni interesantākas, bet arī ne bez saviem trūkumiem (stāsta ziņā un personāžu attīstībā). Savukārt šis objekts izskatās diezgan interesanti, vismaz no vizuālās puses, ka tik nesanāk aka Captain Harlock.

Hmmm… cik es atceros osakas arka bija man pati mīļāka no ganz mangas :smiley: (ja vien es nejaucu arkas)

1 Like

Šī filma jau sen ir iznākusi. Nesen par to nejauši atcerējos. Laba manta, iespaidīgi specefekti un tā manuprāt ļoti labi parādījā Gantz gaisotni ierobežotā laika sprīdī. Baigi interesanti, ka es nekur citur neesmu redzējis tāda stila ieročus kā šeit. Ar šo filmu var labi novērtēt par ko ir Gantz bez iedziļināšanās seriālā vai mangas lasīšanā.

Es tā arī nenoskatījos… 8 gadi atpakaļ. Paldies par atgādinājumu, beidzot to jāizdara. :D

1 Like