Game night / laiks uzspelet! (14.04.18)

Oh deer god, the quality…

1 Like

Vajadzeja but vel divam bildem… vismaz.

yes, quality can’t get any better

@Kadiljaks - jap, visas bija tadas (tik no dazadiem lenkiem)

varbut uz nakamo reizi kads photography entuziasts pieteiksies un sabildes normalas bildes (ne pedeja bridi un ar tadu kvalitati)

Aha jau skrienu… . Doh! Gribeju teikt @m1raz

Ahh nekas ka nepakavējos nedaudz ilgāk.

Ja, zel ka neiedomajos atrak. Biju parak aizravusies ar spelesanu :D

Nu nekas, nākamreiz varēs. Tad varbūt pat ilgāk uzturēšos.

1 Like

Patīsību sakot, šoreiz man nez kapēc tiešām ļoti patika. Nav tā, ka nepatika iepriekšējās reizes, taču šoreiz, tiešām bija tāds… grūti teikt… iespējams dēļ pozitīvā nosakņojuma, man viss patika, jo parasti atnāku skābs un neapmierināts uz pusi pasaules, taču šoreiz tas man atkrita.

Un vispār uz šādiem brīnumiem centīšos ierasties pirmām kārtām dēļ ENG, zinu kā tas izklausīsies, taču ir man vēlme savu Šekspīra valodiņu pavilkt, tāpēc šādi pasākumi ir labs veids, kā to izdarīt.

2 Likes

Pamēģināšu nākamreiz tikt uz šo pasākumu :smiley:

Šis būs dubulto manu vēlmi atnākt uz pasākumu, jo man ar vajag tikt galā ar savu angļu valodu :D

1 Like

prieks dzirdet ka Tev patika un vel lielaks prieks dzirdet ka sestdiena kopuma bija patikamaka ka parasti =]

Jap, forsi ka arzemnieki ari atsaucas un ierodas uz spelu vakaru. Es parasti cilvekus no Indijas ne ipasi labi saprotu - vinu anglu valoda ir ‘specifiska’ (akcents), bet Sultanu mierigi vareja saprast.

Ceru ka kadu-dien mitinu apmekles ari ciemins no Japanas =] tas butu epic :D

@Onii_chan nice, tad iespejams Tevi redzesu otro reizi dzive :D

Cik gan neērti tas būtu, bet man šķiet, ka es tevi neatceros

image

Un tomēr, kas tie ir par ārzemniekiem? :thinking:

Hmm…es ceru ka nejaucu Tevi ar kadu citu Martinu. Atceros ka taja mitina bija ari Menestrels un Sitarus.

Arzemnieki nak no https://www.meetup.com/Yes-to-Board-Games/ - tur nesen izveidota board game grupa.

Hmm, man liekas, ka tad tas varētu būt vienīgi vasaras mītaps :thinking: Bet man nešķiet, ka tu tur arī biji. Visticamāk, ka tu jauc mani ar @DiviViens

aaa…jap! :D