Galda spēļu pasēdēšanas

@Galdaspelu_grupa, šodien vai rīt (vakara pusē). Paspēlēt kādas galda spēles, atkarība no tā cik cilveki savāksies. Būs 10 cilvēki spēlēsim mafiju, būs 2 spēlēsim duraku. :wink:

Ja kāds savāksies, tad domāju, ka ap ~18 varam @UniConCafe

Nu labi…

Visi izbauda brīvdienas! :sweat_smile:

Strādāju otro nedēļas nogali no vietas, praktiski var just kā smadzeņu masa caur ausīm pil ārā.

Jūs abi neesat galdaspēļu bariņā. XD
@nika, @Demango

Nav jābūt bariņā lai gribētos galda spēles uzraut .-.

3 Likes

Amm… konkrēti šajā gadijumā vajadzētu.(atsaucoties uz pirmo post) Pieņemu, ka @Menestrels neapstiprina grupā neuzticāmas personas, tātad ar galdaspēlēm, kas tiks atnestas uz šādu mītiņu nekam, teorijā, nevajadzētu notikt kas slikts.

Dzirdēji, @Demango ? Mēs esam neuzticamas personas. :joy:

@nika zili brīnumi ;w;

Pagalma futbola likums #1: Noteikumus nosaka bumbas īpašnieks, nevis starptautiska futbola komisija.

Nu varbūt rīt kādam sagribēsies uz vakara pusi.

Diemžēl netieku. Intensīvi atkopjos pēc izlaiduma savā Metsepoles nostūrī. Nezinu kad braukšu uz Rīgu vispār

tā saspēle jau bija, vai tikai būs?

jau nebija :smiley:

Izklausās par izdevušos pasākumu!

Es piedāvāju saorganizēt uz piektdienas viekaru - ap 7 vakrā pieņemsim? vai ātrāk. @Galdaspelu_grupa

Piektdien tusēju tajā pašā @UniConCafe ar citiem :3:

A pievienoties nevar XD

man piektdiena sanāk bešā… tad kad man atvaļinājums, daudziem pēkšņi parādās darbs un otrādi XD

Nu, es nesaku, ka nevar, bet šaubos, ka būs tāda opcija, ka brīva vieta. Pieļauju domu, ka pat palūgsim tavu cienijamo personu pastāvēt vai ieņemt palodzes klasi, mūsu vilcienā :smiley:

nuuu, palodzes klase nav tas sliktākais variants… ^^ bet jau jau saki, ka būs tik šauri, tad labāk nespiesties…

~7-8 cilvēki plānoti, ja nu vēlies būt mans +1, tad šajā pasaulē nav nekā neiespējama :blush: