Frieren: Beyond Journey's End - Vizuāls baudījums, skaista un interesanta fantāzijas pasaule

Iznākušas 4 episodes un visas skaistas! Varētu taisīt skrīnšotus no katras scēnas gandrīz.




Augstas kvalitātes animācija, labas krāsas, un stāsts tāds ievelkošs un nostaļģisks. Labākais (vizuāli skaistākais) fantāzijas gabals (kas nav isekai) kopš Made in Abyss, manuprāt.

Par elfu burvju meiteni, kas ceļo pa pasauli vācot maģijas grāmatas un mēģina iepazīt cilvēkus, un savus vecos draugus. Ir lielāks stāsts apakšā, bet to labāk redzēt, jo, kad lasīju aprakstu, likās maldinoši nedaudz (biju gaidījusi kaut ko ne tik labu kā bija).

5 Likes

:o Būs jāuzmet acs!

Now THAT looks worth watching just for the visuals alone!

Deam es lasu mangu bet laikam būs arī jānoskatās anime, jo man patīk tas ko es redzu :D

Vau, ir labs, ļoti labs! Uzmanīgi nelasīju aprakstus un mani pilnībā pārsteidza seriāla skata leņķis. Man ir sājūta, ka gana daudz fantāzijas darbu visai garāmejot pieskarās dažādu fantāzijas rašu dzīves ilgumam. Tā kā elfu ilgā dzīve te ir centrālajā vietā, sižets šķiet gana atsvaidzinošs.

Par dzīves ilgumiem runājot, a mēs te skatāmies uz klasiskajiem Tolkina elfiem, tad tie tehniski vispār ir nemirstīgi. Rūķi dzīvo dažus cilvēka dzīves ilgumus.

2 Likes

On a completely opposite note:

Jaunākā sērija ir bomba, mazie objekti varbūt ir induendo par ko konkrētu :smirk:

1 Like

skatos sēriju, kurā ir balle un dejošana. Palika interesanti, vai tika izmantoti telpiski modeļi, vai arī rotoskopija. uz aci grūti pateikt.

Beidzot tiku līdz Frieren un esmu jau sava maratona otrajā pusē. Ej tu nost, šis ir viens kvalitatīvs seriāls! Man pat piesieties pie kā nav. Viss ir super. Ne velti esmu dzirdējis kā šo sauc par 2023. gada anime.

2 Likes

Varbūt ar būs jāpaskatās…bet man galīgi pašlaik negribas neko emocionālu un kas liek raudāt

Līdz šim nav bijis par ko raudāt. Tiešām silti iesaki paskatīties, beidzot kārtīgs fantāzijas šovs, nevis isekai

1 Like

Vairāk tiešām tur ir par ko pasmaidīt no sirds dziļumiem kā raudāt.

1 Like

Mani vakar saraudināja video par AI ģenerētu resnu rižu kaķi…pašlaik jebkas vairāk un es tā sākšu bimbāt(vienalga cik sentimentāls un klišejisks moments, vienalga vai prieka vai bēdu asaras), ka pilnīgi dehidrēšos un pārvērtīšos mūmijā

pagaidām pieturēšos pie power fantasy, cutesy romantikas un sado mazo animēm

Fern iespējams ir ļaunākais anime varonis kādu esmu redzējis. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Who?

Pats nelabais. :D

Nu es tieši tiku saraudināta pat ļoti no flešbekiem ar Himmela komandu :sweat_smile:

1 Like

Pats nežēlības kalngals :D

1 Like

1 Like