Foxes in the fog saka čau!

Hello!
Iz domāju sasveicināties, jo jau te rīkoju braucienu , bet sasveicinājusies vēl neesmu.
Mani sauc Sanda, var arī Vikonija. Virtuālajā vidē tas ir mans vienīgais vārds jau daudzus gadus.
Daži gralaicīgi fakti par mani:

  • izmācījos par farmaceitu, bet strādāju par sekretāri
  • esmu precējusies
  • sirgstu ar bichface ( vismaz man pašai tā škiet), realitātē esmu klusa un nosvērta.
    Pats svarīgākais ir tas ka man patīk anime, manga un cosplay! Pati mīļākā anime ir Slayers.
6 Likes

Yo :raising_hand:

1 Like

Slayers cuz they slay? haha get it? and haiiaiaiaiaiaiaia

Hey, grupa Foxes in the Fog sastāv no 2 dalībniekiem: otrs esmu es Anna jeb Kitsune :stuck_out_tongue:
Es arī vēl nepaspēju sasveicināties un iepazīstināt ar sevi.
So some fact about me:

  • mans lielais hobijs ir…COSPLAY, ļoti aktīvi pēdējā gada laikā ar to nodarbojos.
  • esmu vairāk intraverta nekā ekstraverta.
  • savu parazītismu ar anime sāku ar Sailormoon, Dragonball.
  • mīļākā anime man ir Claymore.
  • ar @Vikonija esam skolas draudzenes :slight_smile:

Have any questions… feel free to ask :wink:

5 Likes

Sveiciens lapsām no vilka! :wolf:

2 Likes

Sveika Vikonija! :slight_smile: ū, mani ieinteresēja, kpc mīļākā anime ir Slayer - jo es par tādu, pirmo reizi, tik šodien dzirdēju! ;o

un sveika @Kitsune - tas Foxes in the Fox jums ir cosplay duets domāts kā? - jo es tā skatos, jūs daudz informāciju par cosplay tieši liekat - lietu, par kuru es pārāk daudz, laikam diemžēl, neinteresējos :smiley:

1 Like

zupa

Mīļākā, jo man patīk viss - personāži, sižets, dizains, nobeigums. Vienalga ko heiteri saka , manuprāt šī anime ir perfekta :smiley:

1 Like

Jā, tā ir mūsu cosplay duet grupa Foxes in the FOG!

nu tad jānoskatāš, lai zinātu, cik subjektīva ir šī patikšana par Slayer animi :smiley: Paldies par vēl vienu animi, ko noskatīties :smiley:

un jo skaistākus cosplay jūsu duetam uz nākošajiem pasākumiem! :wink:

Hai

1 Like

Hell yeah!

3 Likes

Sveiki jaukajām dāmām!

1 Like

Arnissan approves. :thumbsup:

2 Likes

oh, izrādās vēl kāds arī Claymore ir skatījies… domāju, ka vienīgā esmu, jo neviens to nepiemin
:raising_hand:

Daudzi bija pieminējuši Claymore :smiley:

1 Like

Kad skatījos aizmigu… @megu patīk claymore alot.

1 Like

es jau skatīto animju tēmā teicu, ka Berserk aizēnoja Claymore un tur neko nevar darīt :smiley:

Man @Rinkakishikiari parādija dažus fragmentus no Berserk mangas ,kas man lika iet tam apkārt ar Miiiilziigu loku ,bet Claymore man likās tīri labs👍

1 Like

Kāda vaina Berserk mangai? O.o sekss tur maz … lkm… vardarbība… nu…tādā līmenī, lai galvenais varonis netiktu apēsts - viss kārtībā - apokalipse ir tepat aiz stūra, rawrr! :smiley:

man Berserk darbā ship apstādināts, nevaru pārtraukt lasīt, jāuzzina, kas notiks (tik diemžēl jaunās sērijas apturējušas mangu :D)

Hm… Claymore varētu būt interesanti lasīt, jo anime bija tīri laba, patīk tā doma par attīstību, ko piedāvāja anime :? un tās sāpīgās vientulības jūtas (sažņaudzas-sirds) (ko arī Berserk piedāvā (happy) )