Forumam piečuks (lūgums pārblasot)


Forumam pieci gadiņi!

Pa šo laiku komūna ir piedzīvojusi fascinējošas izmaiņas. Ir izveidots blogs d6.lv, tika mainīti foruma iekšas un pat notikusi rotācija, kad newfagi kļuvuši par oldfagiem un oldfagi uzcēlās līdz over oldfag līmenim, ir veidoti un rīkoti desmitiem sanāksmju un pasākumu, komūna ir izaugusi un tikai turpinās augt. Tēma “Ikdienas bezsakars” (bijusi Beztēma) savās trijās reinkarnācijās savāca 25 000 ierakstus.

Šajā dienā mēs tradicionāli summinam šo rūķīti zaļganu A burtu jūsu telefona desktopā un spriežam par ikgadējo dzimšanas dienas sanāksmi.

Sākuma laiks, kā parasti 15:00, bet datumu, izlemj komūna balsošanas veidā.
Balsošanas rezultāti tiks apkopoti 9. oktobrī.

  • 12/10/2019
  • 13/10/2019
  • 19/10/2019
  • 20/10/2019
  • 27/10/2019
  • 28/10/2019
0 voters

Tika izvēlēts 20. oktobris. Lūgums nobalsot arī par laiku. Ja balsis par laiku būs nepietiekami daudz adekvātajam secinājumam - ņemsim 17:00 Kad, visiem normāliem cilvekiem vajadzētu būt ērti. :thinking:

  • 15:00 - 23:00
  • 17:00 - 23:00
  • 19:00 - 23:00
0 voters

Daudz laimes visiem forumiešiem. :heart:

5 Likes

@moderators , lūdzu piekniebt griestiem :guy_sugoi_lips:

Lel neviena netieku sad

1 Like

Nezinu kā Daniels, bet es sākumā nespēju iztēloties, ka viss tik tālu aizies. :D Tas, protams, labi. Visvairāk jāpasakās Danielam, kurš forumu nekad nav pametis un to dzen uz priekšu. ^^

2 Likes

wow! Pat nezināju, ka forumam jau piecītis! Tas ir zināju, bet biju aizmirsis jau! Pa lielam tiešām liels notikums!

Pa lielam vienalga kurā datumā man - 26.09 atzīmēju, ka tur bez nokavēšnās tieku, pārējos pluss/- uz sākumu netieku.

1 Like

@Mafii, @DiviViens, @Kadiljaks
PIEĻAUJU!
Ka derēs arī citi datumi. Varat dot citu variantu komentaros, visai mierīgi, šīs drīzāk manu datumu kolekcija. Pavisam droši paņemt galdiņu un atnākt varēs, gan jau, jebkurš @Komanda , kuram atradīsies dienas lodziņš. :smiley:

Ja runa par sestdienām/svētdienām - pa lielam vienalga. Vienkārši varbūt jādomā pa svētdienām - jo daudzi tomēr strādā vai mācās vēl sestdienā un tiešām nevar tikt. Svētdienas ir krietni realistiskākas, iespējams.

1 Like

pievienoju svētdienas.

Lūgums visus pārbalsot. =_="

Un sapratu, ka 19.tajā pats netieku, man jāskraida vietējā KPOP festivālā. :smiley:

Es balsoju par sestdienām.

1 Like

Netieku nevienā no sestdienām un svētdienām šomēness. :unamused:

Slikti! Ļoti slikti!

Pagaidām izskatās, ka 20.10 ir nozīmēts…

5 posts were split to a new topic: [ TIEŠRAIDE ] Bungo Stary Dogs

Haa… pirma dzirdesana. Bet visdrizak pat neietu. Varbut tomer…

Jebkura gadijuma forumam piecuks. Un anime var skaties jebkura cita laika! PUNKTS!

3 Likes

Balsojuma rezultāti nosaka, ka 20.10.2019 Tiks atzīmēts foruma piečuks! Laiku noteiksim arī balsošanas veidā Tēmas augšā.
VISIEM balsotājiem PM izsūtīšu rīt atgādinājumu, lai nobalso arī par laiku šoreiz!

Čota @Menestrels nerādās :thinking: vai tomēr pakļausies tautai?

Ta jau šķita! Bet re ka izvilkam aiz tas bārdas!

Es sekoju līdzi mobīlajām notifikācijām. Tā kā mani var dabūt rokā pieminot pa tiešo.