Forumā parādījušās emoji reakcijas - kādus emoji mēs gribam?

Hei, hei!

Kā jau varbūt pamanījāt, forumā ir parādījusies iespēja sirsniņas vietā izmantot arī dažus citus emoji. Emoji gan nevar izvēlēties pats, jo tās tehniski vēl projām pēc idejas ir sirsniņas. Toties šo sarakstu var izmainīt priekš visa foruma.

Kāds būtu labs emoji krājums jūsuprāt? ( neaizmirsta, ka tie vēl projām ir kā like poga, jeb tie nevar būt negatīvi )

Facepalm noderētu

2 Likes

Varētu dumsīgo vai bēdīgo sejiņu.

3 Likes

:angry:
piekrītu Kadiljakam.
Teorētiski nav jau negatīvisms, bet laikam nav tas labākais emote ko izmantot. Noraujot 5 tādus ierakstam, varētu būt visai demotivējoši. :D

Ar raudošo visai līdzigi.

1 Like

Tādus mēs nevaram likt, jo ieraksti par šiem emoji saņem bonusus. Teiksim mēs varētu nonākt līdz situācijai kurā nedēļas top ieraksts ir ar kaduzi :angry:. :D Forums ir uzbūvēts tādā veidā, ka tu vari ar pogu kaut kam piekrist vai atbilstīt, taču, ja tev ir pretenzijas, būs jāliek pirksti uz klaviatūras un jāpaskaidro kādēļ. Pieņemu, tas ir tā izdarīts, lai novērstos no neargumentētas kritikas.


Es balsoju par:

:joy:

1 Like

Diži lielu starpību ar pašreizēju neredzu. :D

Arguments.

Nah, vaibs bik savādāks

Vai aizvietot :laughing: ar :joy: ?
0 voters

:rofl:
:thinking:
:face_vomiting:
:face_with_symbols_over_mouth:
:person_facepalming:
fuck, this last one looks trash…
Need this as an emoji:
hidethepainharold

WTF do you mean tie nevar būt negatīvi? I DEMAND negative emojis!

I second this. Vismaz “thumbs down” jebšu alternatīvo downvote

1 Like

Vispār facepalm nav tīri negatīva, tas var būt arī piemēram “so dumb that’s funny” reakcija

1 Like

Screenshot_20230901_214653

3 Likes

Jā, lūdzu. Precīzi šo. Man vienalga kā. Mums vajag tieši šo emoji.

1 Like

Man forumā lūdzu.
Screenshot_20230901-215928_WeChat

pepedread
pepeexhausted
huh
blyat
CruiseLaugh
DiCaprioLaugh
facepalm
pain
pepecringehard
DiosMio

2 Likes

this one is a MUST :ok_hand:

3 Likes

:100: arī var

image

Nu paga, kas šitas tāds? Tikai vienu no šiem, ne jau trīs!

Par pirmo smejošo smaidiņu, jāpaskatās kas notiek, ja to izņem, jo jūst to jau esat daudz salikšķinājuši zem ierakstiem.