Foruma Helovīnu Saiets 🎃 27.10.2023

BOOooOOooo!

Spokainākie svētki tuvojas kā Ziema Troņu spēlēs :smiling_imp:

Foruma Demokrātiskā Republika ir lēmusi satikties uz kopīgu filmas skatīšanos un Ezīša pasākuma apmeklēšanu.

++++++++++++++

Kad?
27. Oktobrī

Kur?
ForumCinema
13. janvāra iela 8

Kas plānots?
Sākumā mēs dosimies skatīties Five Nights at Freddy’s pirmizrādi kinoteātrī (plkst. 18:00/ 19:40 vai 21:00).

Tad pēc filmas mēs dosimies uz Grēcinieku Ezīša Hunted House ballīti. Ballīte sākas 23:00. Uzstāsies DJ AIVISO. Ir iespēja rezervēt galdiņu, tādēļ, vajadzētu rezervēt laicīgi.

++++++++++++++

Ja dosies uz filmu, tad lūdzu atzīmējies, lai varu visiem iegādāties biļetes ar cik iespējams labākiem spotiem. Parastā biļete ir 9,20 EUR, Studenta biļete 7,82 EUR. Es iekasēšu finanses no katra privāti un pie reizes precizēšu, kuras biļetes tad īsti iegādāties.

Attiecīgi, lūdzu, nobalsojam, kurš dosies uz filmu, cikos dodamies skatīties filmu un kurš pievienosies afterītim Ezītī, lai varu rezervēt galdiņu un lai varētu iegādāties biļetes. Balsošana slēgsies 21.10 plkst. 21:00!!!

Un, protams, apģērbjamies pēc iespējas jancīgāk, lai jestrāks prāts un baismīgākas bildes :skull: :ghost: :japanese_goblin: :see_no_evil:

Vai Tu iesi uz kino?
0 voters
Cikos mums doties uz kino?
  • 18:00
  • 19:40
  • 21:00
0 voters
Vai Tu būsi uz Ezīša Hunted House ballīti?
0 voters

Uz kino kategoriski nē.
Par Ezi, ja sanāks, tad noteikti pēc darba, parasti uz to laiku ar beidzu :wink:

I’m down for whatever. Pat veciem tantukiem saldumus diedelēt

Cerams ka maska pienāks līdz piekdienai XD

1 Like

Es gribētu aiziet, bet es pārtēreju biļetes xD

@5umm3r varu pieteikties divām biļetēm? @MeliMur arī būs

2 Likes

Kad es tev privāti uzrakstīšu svētdien, atgādini šito

1 Like

heeeeeeelp, man ir tik 7 dienas laika, lai izdomātu tērpu :skull:

1 Like

Es būšu kā ghost rider bet galvaskauss nebūs liesmās dēļ budžeta iemesliem, @5umm3r bus Loona no helluva boss un @xHorrorGirlx būs kā puppet no fnaf…so it’s kinda spooky vibe currently

2 Likes

Jautājums ir vai tu gribi ar maskām utt čakarēties

parakāšos pa pinterest, moš kāda ideja uzplauks

Tev benzīnu aizdot ar šķlitavām :joy::joy:
Ir arī roku dez līdzeklis nav tik liels karstums bet deg ar labi pa virsmu :sweat_smile:

2 Likes

Nezinu kapec iedomājos par Hit Girl no Kickass

Kādā virzienā doma ir kāda?

Vispār…laba doma

Nu šoreiz kā budžeta variants bet jā svētdien mēģināšu tikt galā gan ar masku gan ar skici kalendāram xD

Good luck with that…kautkmgan man rītdiena diži citādāk neizskatās. Jātaisa foam ķēde jo plastmasas slinkums pirkt un ar īsto mantu varētu būt nesmuki XD un jāmēģina saprast savu kalendāra entry

1 Like

noskuj uzacis - Mona Līza

1 Like

WIP

Pluss vēl galvaskausa maska kas omnivā stāv

7 Likes

man negribas skūt uzacis, but i guess sacrifice must be taken :lmao:

Varētu ar plāksteriem aizlīmēt un aizkrāsot ar sejas gruntskrāsu