Five Nights at Freddy's (2023) - atsauces kopš kopā skatīšanās?

Es tā nejauši manīju, ka mēs vesels bars bijām uz Piecām naktīm pie Fredija (Five Nights at Freddy’s) filmu, bet galīgi nav dzirdētas atsauces par to! :D Tiem kas nevēlas iet uz kino, filma arī jau ir pieejama tiešsaistē.

Filma ir tapusi pēc tāda paša nosaukuma indie spēles motīviem, stāsts nav viens pret vienu, taču kopējā ideja ir saglabājusies. Cik dzirdēts spēļu sērijas autors sniedza konsultācijas filmas izveidē. Es spēles neesmu spēlējis, bet spriežot pēc tā kas redzēt lets play video spēles nav super pildītas ar skaidru stāsta līniju.

No savas puses pirmām kārtā varu teikt to, ka biju gaidījis šausmīgāku filmu. Šajā filmā bija sajūta, ka kaut kur otrajā pusē tā izmeta ārā pa logu visu šausmu un noslēpumainības faktoru. No pozitīvās puses, stāsts nobeidzās un te obligāti nav nepieciešams turpinājums. Man šis patika kā ļoti viegls skatām gabals, priekš spēles adaptācijas galīgi nav ne vainas. Par izcilu gan nenosauksi un diez vai atkārtoti skatīšos.

IMDb reitings gan šķiet ir sliktāks nekā filma ir pelnījusi. Esmu redzējis stipri draņķīgākas šausmenes ar, šķiet, labāku reitingu.

Ngl lie…tā filma kur Keidžs galina nost fnaf reject tēlus un spēlē pinbolu, pat likās sakarīgāka. Te likās ka pati filma nezin, kas viņa grib būt

1 Like

Takā ir šausmu aspekti bet es esmu asiņainākus kadrus redzējis midsommeras slepkavībās

Kas man patika -

  • Stāsts bija emocionāls. Varoņiem varēja just līdzi.
  • Komēdijas elementi bija labi. Dažas vietas bija tiešām smieklīgas.
  • Spriežot pēc pūļa, filma bija ar daudziem easter eggs un referencēm.

Kas man nepatika -

  • Viņi nepielietoja pilno potenciālu mehatronikai. Foxy bija pa pusei robots, bet pārējie tēli bija čubāri kostīmos, kas sabojāja visu vibe…Kad es iedomājos šausmeni par mehāniskajām lellēm, es iedomājos ko šādu:
    giphy

Unhinged robotu kustības, kuras nedabīgums vien uzdzen tirpas.

  • Diemžēl, filmu ir jāskatās FNAF faniem. Varēja just ka filma ir mīlestības vēstule faniem, attiecīgi, man kā bišk lora zinātājam bija tāds…ir labs, bet daudzas vietas nesapratu
2 Likes

Cik dzirdēts, šis ir arī filmas lielākais pluss un mīnuss. Pavisam noteikti kkas līdz šim neredzēts, bet uzreiz izslēdz lielu daļu cilvēku no savas mērķauditorijas

1 Like

Bet vai šausmenēs vajag komēdiju, tho?

Man pret dizainu nav dižu pretenziju. Pārsteidza tas, ka mēs vispār redzējām kā tie mehatroniskiem roboti kustās. Spēlēs it kā savu šausmu devu uzdzena tas, ka mēs neredzam kā tie milzīgie robotu pārvietojas zibenīgā ātrumā. :D

Kapēc gan nē, ja tā nav super nopietna psiholoģisko šausmu filma. Man šī te sērija vienmēr ir likusies drusku multenīga.

1 Like

I guess so…man jsa parasti vairāk patīk tas psiholoģiskās kas tev karājas galvā nedēļu vai divas

1 Like

Scary Movie was the shit!

Scary Movie ir masterpieces :fire::smiling_face_with_tear: They are so bad, therefore so good!

2 Likes

Piekritīšu, kad ar gaumi. Balancēt, kurā momentā ielikt kaut ko goofy un kurā paaugstināt spiedienu ir laba režisora rokraksts (ne tikai, protams, a lot goes into all that, bet režisors visbiežāk par to atbild).

1 Like

Čalim kas man sēdēja blakus kā telefona backgrounds bija Astariona plikbilde. Tas mani pilnībā izsita no filmas :rofl: Interesanta auditorija bija savākusies

Bet. Idk nevar sūdzēties par režiju vai tēlojumu tādā ziņā kvalitātībs darbs, bet kaut kā viss bija ļoti paredzami un līdz ar to samērā garlaicīgi.

Nesaprotu arī kāpēc viņi ielika ainas kur Fredijs&co slepkavo cilvēkus PIRMS viņi taisīja pillow fortress. Loģiski taču būtu saglabāt kaut kādu mistēriju pirms tiek atklāts kādi viņi ir patiesībā, ne? Ķipa Abijas draugi izskatās diezgan baisi, bet taču nespriedīsim par viņiem pēc cepures. Hahā muļķi, pavērsiens!

Arī MC motivācija likās interesanta, izvēle starp atmiņām par brāli un ģimeni vai arī weirdo māsu diezgan spicy. Ja vien tam liktu lielāku uzsvaru un ļautu viņam bišķi garāku momentu būt savtīgam :person_shrugging:

1 Like

Man šķiet, vienīgā problēma, ka pēc norādītajiem žanriem varēja padomāt, ka būs baigais šlēsers ;D bet pēc treilera spriežot, nu es dabūju tieši to, ko gaidīju - ka būs arī daudzi komiski efekti, neuztver sevi tik nopietni kā šedevru, bet, jā, kā minēja, vairāk tāds kā Halovīna našķis faniem.
Man jau nenormāli patika, vietām nosmējos līdz pat asarām, paldies @haachikooo par smieklu biedru :D
Bet, jo vairāk es tur iegrimtu kontekstā, jo vairāk pozitīvo var nobeigt ;D Nezinot trak daudz par loru, man likās dīvaini, kāpēc tā - ja jau “Shaggy” ;D noslaktēja viņa bratuku, kāpēc viņš nav viens no apsēstajiem bērniem, clearly pietika arī to animatroniku, kā minimums bija viens, kur māšeli gribēja iebāzt. Kāpēc viņš neizmantoja tad bratuku, bet baig tur kāroja māšuku pēc n-tiem gadiem??? :D

3 Likes

Žēl, ka šis neiznāca pirms filmu redzēju, diez vai atpazītu, bet nu one can dream :D :D also interesanti behind the scenes stāstiņi

2 Likes

Varbūt nebija saderības.es pieļauju ka ne katrs beigts sīkais spēj kontrolēt tās animatronikas

Also, un šitā ir piekasīšanās pie sīkumiem un skar visu franšīzi ne tikai filmu, bet fnaf animatroniki reāli ir mazāk vizuāli biedējoši nekā tie kuris reāli izmantoja ģimenes restorāni.

Like ja paskatās kā šeit daži izskatās pirms restaurācijas…

3 Likes

Jā, filma ir laba. Bet nu tālu no sausmenes!