Es gribu uztaisīt laika mašīnu

Bija zīmēts priekš antoloģjas ar tēmu “obsession”, bet netiku tur








8 Likes

Runājot per ceļošanu laikā, tā tak ir īstenākā objektu pavairošanas mehānisms ja tā padomā. Iedomājieties, tu noliec savu maku uz galda, pagaidi kādu laika posmu un ar savu maku atceļo tās pāris stundas vecajā pagātnē kad maks vēl bija uz galda. Et voila tev ir divi maki. Pat ja mēs pieļaujam ka tu vari atceļot tik ar objektiem kurus vari paņemt rokās un tu nevari aizceļot tālāk par nedēļu pagātnē, tas tāpat ir tik OP. IRL dupe glitch

2 Likes

Futuramā bija filma par to, bet tur paradokss tika atrisinats ar to, ka dublikāti tika dabiski iznīcināti

1 Like

Jā, vienīgi man ir sajūta, ka tu iznieko savu iespēju kļūt bagātam, dublējot savu maku. :sweat_smile: Tev pietiktu tīri ar iespēju ieskatīties nākotnē, lai kļūtu netīri bagātam.

Bet tas ir pārāk klišejiski. Es gribu būt tas kurš eksploito aspektu par ko citi neaizdomājas. Turklāt maks bija tikai piemērs, tu vari pilnu čemodānu ar naudu šitā dubultot

1 Like

Nebaidies, ka tevi vēlāk vai agrāk pēc dublētiem naudas id numuries atrastu? xD Kā variants jāpavairo kaut ko ļoti vērtīgu un neatsekojamu.

Oh right…

Tev vajadzētu sākt savu retu izejvielu tirzniecības kompāniju. Tad gan arī vēlāk vai agrāk paceltos jautājums no kurienes noslēpumainā kārtā parādas prece. :D

Ja gribi neklišejiski, tad Клубника в январе - Гуданец Николай :: Режим чтения

Nelegāla skaidrā nauda ir ideāla ikkdienas pirkumiem un ss.com pirkumiem- skaidrās naudas pirkumiem. Ja tev beigās parādas iespēja šādu mahināciju izveidot, tad dublicē tik, cik tev vajadzētu ikkdienai līdz sirmam vecumam. Attiecīgi, savu legālo algu varēsi krāt čupām.

Neviens tevi nevarēs izsekot un neviens nevarēs neko pierādīt :muscle:

Neko dārgu tak vairs nedrīkst pirkt skaidrā. :person_shrugging: Aiziesi un nopirski divriteni ar klonētu piecīšu kaudzīti. Pārdevējs pēc tam izdomās to ieskaitīt sev bankas kontā un še tev reize kāds pamanīs klonētos peicīšus. :D Saķers ciet pārdevēju un prasīs no kurienes nākuši tie piecīši.