Elfen Lied 🤕

Sinonīms: Elfen Song, Elfic Song
Nosaukums japāniski: エルフェンリート
Izlaišanas gads: 2004
Studija: Arms
Sērijas: 13 + special
Žanri: Action, Horror, Psychological, Supernatural, Drama, Romance, Seinen

Apraksts: Lucy pieder pie īpašas cilvēku sugas ar nosaukumu “Diclonius”, šīs sugas cilvēki piedzimst ar 2 īsiem ragiem uz galvas un ar neredzamām rokām. Diemžēl viņa ir valsts, necilvēcisku eksperimentu upuris, taču Lucy izdodas izbēgt, un bēgot aiz meitenes nav nekas palicis vairāk kā asins pēdas.

1-gH9jwdY5UPgpzWRoUlqJ5Q

Manga

Sinonīmi: Elven Song, Elfenlied, MOL, Digitopolis, memoria
Izlaišanas gads: 2002 - 2005
Autors un mākslinieks: Okamoto Lynn
Sējumi: 12
Nodaļas: 133
Žanri: Action, Horror, Psychological, Supernatural, Drama, Romance, Seinen

Mangu neesmu lasījusi bet dzirdēju ka tā esot drūmāka par anime, welp… laikam būs tad kādreiz jāizlasa :D

4 Likes

Pirmā anime, ko redzēju, vēl aizvien labi palikusi atmiņā.

Runājot par mangu, es neteiktu, ka tā ir skarbāka, bet drīzāk dramatiskāka. Kā arī dažas scēnas, kas ir absolūti pretējas tam, kas notika animē. Kopumā man manga patika labāk stāsta ziņā, bet lielāku labsajūtu ieguvu no animes, it īpaši Lilium.

2 Likes

Arī viena no pirmajām anime. Redzēta daudzas reizes. Even had pink streaks because of Lucy/Nyuu. Tagad tādu neskatītos bet toreiz atstāja diezgan iespaidu uz mani.

1 Like

Tā arī bija mana viena no pirmajām patsmit animēm + vienīgā manga, kuru biju izlasijis.

Same here, viena no manām pirmajām anime :sweat_smile:
Bija labs

Radinieks man parādīja pirmo episodi 5 gadu vecumā. Thats how my love for horror came up :upside_down_face::slightly_smiling_face::upside_down_face::slightly_smiling_face:

Btw. Still my favorite anime :smiling_face_with_three_hearts:

Elfen Lied nejauši uzrāvos savas anime karjeras sākumā un tas atstāja lielu iespaidu. Atskatoties atpakaļ diez vai tas ir tik labi saglabājies - plikām ragainām meitenēm, kas brutāli galina tautu ar neredzamām tentakļu rokām vairs nav tā šarma - tādā ziņā, ka noformējums un stāsts nav tik labs. To neziņu par anime un šoka faktoru, kas radās no seriāla satura, vairs nedabūsi atpakaļ. Ievada klips gan man vēl projām patīk.

2 Likes