Eksperiments - hangouts spēlē Blade&Soul

Kādas ir jūsu domas par eksperimentu - ‘hangouts iekš spēles’?
Hangouta norises vieta - spēle Blade&Soul.
Četri līdz seši dalībnieki ies dandženā un spēlējot pārrunās jautājumus
(lai varētu fokusēties uz sarunu, būs jāizvēlas vidēja vai pat švaka līmeņa dandžens).

Šo eksperimentu vēlos izmēģināt jau šo svētdien, tā kā aicinu atsaukties kādu ar gaming datoru (estētikai vajadzīgi augsti grafiskie iestatījumi) un spēju ierakstīt gameplay (+ mūsu sarunu).

2 Likes

Man nav pietiekams līmenis, lai dandženā ietu :smiley:

Bet es par! :raised_hands:

2 Likes

Uzkaccaasim!

Good luck with that : )

2 Likes

Hmm? Un izveerstaak?

sure

Ir diezgan grūti runāt par citām lietām un spēlēt kopistisko spēli, it īpaši ja kaut kas kopā jādara, kā piemēram tas pats dungeon. Lai kā tu negribētu, tā spēlēšana ļoti novērsīs koncentrāciju. Jo jau tā tajos pašos hangoutos bez spēlēšanas daudzi vienkārši neseko sarunai un attopas pie sava nika nosaukšanas tikai vai arī kāda pazīstama termina/nosaukuma ieteikšanās.

bet tas jau neaizliedz meiģināt un pat nezini vai tā bus.

Tāpēc to sauc par eksperimentu.

to arī gribas noskaidrot - vai būs iespējams sakarīgi runāt spēlējot (vieglu līmeni). Domāju to var patestēt arī pirms svētdienas. Kaut vai šodien sākšu uzdot spēlētājiem jautājumus TSā :smiley: un klausīšos kā sanāk atbildēt

Megija, Saipi - piekrītu, eksperiments ir domāts tam, lai praktiski noskaidrotu kas strādā un kas nē

Es vienkārši saku arī no savas pieredzes :smiley: Bija viens podkāsts, kad biju izdomājis, ka tā varētu būt laba doma uzspēlēt tankus, pēc vienas cīņas, kas ilga ~13 minūtes, sapratu, ka nav nopietni, jo knapi varēju uzstvert, ko citi saka, kur nu vēl pats kaut ko pateikt. Bet nu protams eksperimentam jau var pamēģināt, varbūt citiem sanāks

Umm.
Es nezinu kā citiem, bet es nevaru īsti parunāt kad es koncentrējos uz noteiktu lietu…

Nebūtu labāk vnk kkur skaistā vietā kopīgi pasēdēt un parunāt?
Bija kkada baigi skaistā pilsēta kur bija daudz sakura trees~

varam gan gan pamēģināt.
Domāju - nebūs pārāk garlaicīgi skatītājiem uz sakura kokiem skatīties? Nav interesantāk vērot action?

I guess.
Mēs varam ar kājām iet no sākuma punkta līdz kādam noteiktam gala mērķim.
Bez skriešanas, bet vienkārši bariņā iet līdz gala mērķim. Tā skatītāji varēs apbrīnot skaisto pasauli. :smirk:

vai arī ejot varam izrādīties un lidot/skriet un visus skilus rādīt :smiley: (pa ceļam ir pilns ar monstriņiem)

Veiksmīga spēles ierakstīšana mēdz būt par veselu mākslu. Runāt var caur Hangouts, bet video ierakstam būtu vēlams nopietnāks risinājums.

nāc ciemos (spēlē, TS)! :slight_smile: parunāsim par variantiem

Neko nesolu, bet varbūt pēc mirklīša.