EA stream tieši tagad!

Tūlīt vajadzētu sākties:

jā, ar sekoju E3. BF1 mani tiešām interesē… protams nevauirāk kā citi projekti

Tas ir E3 ietvaros, ja? Baigi tuvu šogad nesekoju līdzi, pirms nedēļas nospīdēja links kaut kur uz BF1 stream, tāpēc paturēju prātā, ka šovakar būs. Jaunais Battlefield ļoti interesē, it īpaši tāpēc, ka prātā nenāk neviena Pirmā pasaules kara spēle.

P.S. Varbūt atceries mani. Reiz rakstījām par vidoespēlēm iekš gamevision.lv un vienreiz ar Uniconā sanāca saskrieties. -garinsh

aaaaa… pēc otra nika atceros ^^

EA formāli nav E3 ietvaros, viņi pasūtīja E3 uz uztaisīja savu “telti”, taču nezin kapēc pielīmēja tomēr klāt pie E3.

Cringey vadītāji un slikts apgaismojums. :smiley:

neredzu. :frowning:

pamata uzdevums aizpildīt ētera laiku ^^ vairāk no viņiem neko nevajag…

Kopš BF2 neviens cits BF nav apmierinājis manas prasības. BF3 un BF4 bija meh, tādēļ pārgāju uz CoD.

Tikko pauze sākās.

tik hipsterīgi, ka hipsterīgāk nevar. :smiley:

BF2 neesmu spēlējis, bet 2142 ļoti patika. Bad Company 2 arī ļoti patika - awesome destruction. BF3 bija labs. BF4 ir reizē labāks un sliktāts BF3 - kartes un miljons attachmentu grindings sucks, bet awesome netcode.

BF1 ir veidots uz battlefront jauņa dziņa, so tas ir asom!

BF3 vēl varētu kādreiz atvērt, bet BF4 gan totāls mēsls. :smiley: BF2 vēl nesen spēlēju, prieks, ka cilvēki vēl cenšās viņu noturēt strādājošu.

Viss, kas jaaskataas:

1 Like

stream, kas streamo streamu… :smiley:

1 Like

Yes. Un smejas par vinjiem. :smiley:

Katrā ziņā izklaidējošāk par pliku bildi ar generic mūziku. :smiley:

oh cmon. bf1 ir gada hīts ar asom dzini un grafonu, ko viņi drīkst atļauties smieties par to?
:guy_sugoi_lips::guy_sugoi_lips::guy_sugoi_lips::guy_sugoi_lips::guy_sugoi_lips::guy_sugoi_lips::guy_sugoi_lips::guy_sugoi_lips::guy_sugoi_lips::guy_sugoi_lips::guy_sugoi_lips::guy_sugoi_lips:

1 Like

Vinji par pashu EA konferenci smejas. :smiley:

Un hujs par BF1. Battlefield nekad nav intereseejis. :smiley:

me2, bet, esmu spēlējis BattleFront uz ps4 un droši ziņoju. Tas dzinis ir veidots priekš trench wars! So yeah tas būs asom, gaidu! :stuck_out_tongue:
:deal_with_it::deal_with_it_like_madmaid::deal_with_it::deal_with_it_like_madmaid: :deal_with_it::deal_with_it_like_madmaid: