Dungeon World - pirmās kampaņas klačas

Nu ko… būs vien jāveido slepena shiposhanas kustība forumā :smiley:

Kas tad ar jums bij noticis pirmajā piedzīvojumā?

par katru biedru €15 (iestāšanās maksa)
[horizontāla līnija]
īss apskats

1. nodaļa: laiva
mēs satikāmies (pieņemu, ka tā bija kaut kāda veida osta/laivu noma/laivinieka māja). mabs+istuma bija jau iepriekš zināmi, avi vienkārši ieleca laivā jo jā. brīvas vietas.
devāmies uz Ortas pusi, laivinieks nebija īpaši entuziastisks. mabs runāja ar pīlēm, istuma Lepni Sēdēja un Runāja par Dievieti, tādējādi momentā zaudējot avi interesi.
uzbruka taustekļi. vairāki. uzbruka laivinieks. viens. mabs pazaudēja hp. daudz. istuma pazaudēja savu ķiveri. istuma pazaudēja savu vairogu.
nogalinājām laivinieku (tas bija apsēsts), ievainojām dažus taustekļus, avi Cēli Upurējās un izvilka laivu krastā (un joprojām nav ieguvis pateicību par to? ? ? ? ?).
2. nodaļa: troļļu simulators
izveidojām nometni, atpūtāmies, mums garām pagāja trollis. devāmies tālāk, redzējām trolli, kas tēlo koku, devāmies uz otru pusi, redzējām trolli, kas tēlo koku, cīnijāmies, uzveicām, devāmies tālāk, redzējām daudz troļļus. divus. pie torņa. uzveicām tos, mabs devās iekšā tornī, tur bija vēl troļļi, uzveicām tos. devāmies iekšā tornī (par ko arī avi nav saņēmis pateicību? ? ? ?)
3. nodaļa: stīvs

Paldies :smirk:

@Kristianux mabs, j/n? :smiley: es cenšos vizualizēt tavu aprakstu grupas bildei (kritiku, lūdzu,)

4 Likes

Es arī gribu vizualizēties xD

1 Like
4 Likes

xDDDD

Būs tad man arī tuvākajās dienās jāmēģina vizualizēties atliekot savus plānus zīmēt romantisku mangu par Avstumas shipa piedzīvojumiem :smiley:

€10 par katru paneli,

dalīšu uz pusēm ar @lamm

1 Like

Naaais, @vriska, tu esi zelts! ne tas ko es līdz šim biju iztēlojies, bet tava vizualizācija man patīk vēl vairāk.

1 Like

Bet tev tač patiks un iedosi man nelielu atlaidi? Foruma slepenai Avstumas grupai nav tik daudz naudas :smiley:

Mabam ir mati? :open_mouth:

Tici man, ne šobrīd.

Woah, tad tomēr mani nolaupīja… Izskatās, ka mani tagad tur sāks mocīt

joprojām var izteikt priekšlikumus labošanai :D man grūti ar character design

bet tu taču gribi, lai es ziemassvētkos varu paēst? :^(

skatoties viņa tēla aprakstā, mabam ir “dark ash grey hair and eyebrows [that] are intertwined with moss and creepers of the forest.

1 Like

Tam nav jēgas, jo nolaupītais Stīvs tūlīt nomirs? :D

ko?! kāpēc tāds pārsteigums? :face_with_raised_eyebrow:

Ar Stīvu slepus notika vareni piedzīvojumi mans draugs…

Izskatās, ka nāksies nodarboties ar pirātismu un dalīt mangas lapas foruma mītapos, es arī gribu z-svētkos paēst :D

es vienā mirklī pāris detaļām uzmetīšu skices, bet tā tie tikai sīkumi

2 Likes