Dungeon World - pirmās kampaņas klačas

Nāc spēlēt, noskaidrosim. :grinning:

Es tak galīgi nemāku spēlēt tāda tipa spēles :smiley: Bet ja jums nav iebildu ar mani pamocīties kāpēc gan ne būšu kā Stīvs kas visu laiku mirst :smiley:

Tagad, ar šo spēju es kļūšu par op un būšu tikpat spēcīgs un neuzvarams, kā Istuma!

Ja tev ir fantāzija un tu esi skatījusies/lasījusi/spēlējusi fantasy tipa materiālu, viss būs kārtībā.

Pasapņo vien, Stīvij. Man ir 4 bruņas pēc noklusējuma, tavs d4 var iet stāvēt strītī. :joy:

Bet vispār, ķer mūs ātrāk. Man vajag kādu, ko aizstāvēt, lai pildītu alignment, un tu vienmēr esi tik… dzīvs… ka ļoti labi kalpo šim mērķim.

2 Likes

Tas ir tas ko tu mums sūti - kill, kill, kill. Nekāds psiholoğiskais warfare vai ekonomisā dominance vai taktika. Bet daudz nesūdzos, jo piekrītu, ka tas ir vienīgais veids - kill or become - kā mēs atrisinam situāciju. Lai gan visi monstri/būtnes/dzīvnieki ar ko saskārāmies īsti nebija šarmu ņemami.

1 Like

Nu nezinu… Mani @Menestrels iebāza nāves skavās un tur pastāvīgās bailēs no pēkšņas nāves

Tu esi īpašs, Stīv.

1 Like

Indeed.

Esmu izredzētais…

Vienkārši, tu rīkojies kā nepārāk gudrs protagonists, nevis daļa no grupas. Kopā mēs esam spēks!

1 Like

135Nav tiesa. XD

1 Like


I am waay too boored and unskilled in paint. Yay. XD Photoshop is too mainstream.

4 Likes


Important.

5 Likes


Sorrii @lamm un @vriska … dažas lietas vienkārši nu nevar paturēt sevī…

4 Likes

Why??? Whyyyy???

Tāpēc, ka šis ir the best ship ever!! Agri vai vēlu tas vienkārši notiks!

Piemēram dzīvību…

1 Like

Izskatās, ka tevi arī vajag iestumt kādā shipā xDDD

XD ar Laigona līķi es ar prieku. To smuki neglīto zelli nevar laist mazumā. :slight_smile:

1 Like