Dungeon Fighter Online!

http://wiki.dfo-world.com/

Vai jūs esat retro stila spēļu cienītājs?
Ja jā, tad šī spēle ir tieši jums!
Ja nē, tad tagad jā, un šī spēle ir tieši jums!

Apraksts par Dungeon Fighter Online (Turpmāk DFO)
DFO ir retro grafikas stila action spēle, kur, kā jau katrā spēlē, mērķis ir dabūt maksimālo līmeni, tikt pazītam, un dabūt labākās mantas.
DFO, manuprāt, izceļās ar to, ka viņai ir ļoti labs stāsts, kā arī ļoti labs combo system, un ar diezgan labu humoru.
Spēlei ir ļoti daudz classes, un ļoti daudz subclasses, tādēļ jūs mierīgi atradīsies tādu class, kāds jums patiks.
Spēlei ir fatigue system, kas nozīmē ka ir limits ar to, cik daudz dungeons jūs varat spēlēt, bet manuprāt tā nav slikta lieta, savādāk aizmirstu ka jādara lietas arī īstajā dzīvē.
Spēle tiek atjaunota ļoti bieži, un tajā ļoti bieži ir jauni events.

Dažas bildes un video
http://www.fanhelix.com/wp-content/uploads/Dungeon-Fighter-Classes.jpg

(Good luck sevi šeit atrast, bet gan jau var paslēpt citus spēlētājus)

Atvainojos ja nav pietiekami informācijas, bet es labāk gribētu redzēt izrādītu interesi un jautājumus. Atbildēt uz jautājumiem, galu galā, ir daudz patīkamāk, jo zināšu, ka ir interese.

Domāju uztaisīt video ar savu dungeon run, gan jau šeit iemetīšu kad to izdarīšu.

Also, ja kāds vēlas spēlēt, būtu baigi forši, maybe šis varētu būt jaunais BnS ;D

1 Like

Varbūt tomēr MapleStory? :thinking:

1 Like

Cik vispār tur ir to klašu? :smiley:

Nope :D

1 Like

10 starting classes…
Un apmēram 25-30 subclasses. Gandrīz katram class ir 4 citi classes kurus tu vari izvēlēties pēc 15 līmeņa.
Un tad tavs izvēlētais class 50. līmenī tiek upgreidots, un tad atkal 85. līmenī.

Ohhh… izklausās fancy :smiley:

Yeah… Nope es labāk spēlēju bns :smiley:

Pikseļotā grafika izskatās saistoši un šo pat varētu pavilkt mana pagale.

Spēlē ir PvP?

Šis attēls uzreiz atsauc atmiņā Lineage 2 pilsētas.

Uz jauno LoL tu nemaz neceri? :D

:open_mouth: Pretinieku daudzums mazliet atgādina Dynasty Warriors.

Yep, spēlē ir PvP!
Būtu baigi forši ja tu izmēģinātu, maybe man būtu kāds ar ko kopā spēlēt :D

Pa labam vajadzētu veselu grupu ar 4 cilvēkiem. Ar kādu klasi spēlē?

Biju Demon Slayer, tagad esmu Vagabond.

Viņai ir tik flashy un nice skills.

Izmēģināju šo spēli. Istabas ir tik mazas un tajās tik daudz objektu, neko nevar redzēt. Laikam nav priekš manis, nejūtu tieksmi grindot.