Drifters - Japanimācijas apskats

Drifters

Seriāla žanri: Action, Adventure, Comedy, Historical, Samurai, Fantasy, Seinen
Epizodes: 12
Izlaists: 2016. gada 7. oktobris - 2016. gada 23. decembris.
Studija: Hoods Drifters Studio

Šis apskats nesatur spoilerus.

Japanimācijas sižets:

Samurajs, kuru sauc Shimazu Toyohisa pēkšņi tiek ievilkts koridorā ar neskaitāmām durvīm, kamēr ir smagi savainots savā pasaulē pēc lielas kaujas. Tur viņu sagaida mistisks vīrietis, kurš viņu transportē uz citu pasauli, kur viņš tiek izglābts un satiek citas slavenas personības no dažādiem laika periodiem. Šie ceļotāji tiek saukti par Drifteriem, un viņu mērķis ir apturēt Melno Karali un viņa armiju!

Sižets: 6/10
Šīs japanimācijas sižets ir diezgan jauks, nav nekas īpašs, jo japanimācijas ar kara motīviem jau ir bijušas iepriekš. Šajā japanimācijā var labi redzēt, ka ir izvēlētas klasiskās demi-cilvēku rases, kuras visi jau pārzina, kā arī tām visām piemīt ierastās īpašības. Cīņas ir labi izvēlētas un neviena no tām nav bezjēdzīga, katrai no tām ir lielāka loma tālākajos japanimācijas notikumos, ko bieži nevar sastap citās japanimācijās.

Personāži: 4/10
Lielākā daļa personāžu ir ar savu raksturu un spējām, diemžēl, dažu personāži ir neveiksmīgi izveidoti vai pavisam lieki gan varoņu, gan ļaundaru pusē. Ļoti nepatika daži personāži un kā tie ietekmē notikumus šajā japanimācijā. Vēl viena problēma, ar ko es sastapos, kamēr skatījos ir tas, ka gandrīz visi galvenie varoņi dažreiz kļūs ļoti absurdi un kaitinoši bez iemesla, kas neiederās šīs japanimācijas vidē.

Animācija: 5/10
Lielākoties animācija bija laba, bet personāžu emocijas tika slikti attēlotas viņu sejā, tomēr tika izmantoti citi paņēmieni, kā attēlot personāžu emocijas, viens no tiem ļoti veiksmīgi izcēla viņu nodomus, kur viņi plānoja kaujas un shēmas. Tomēr man ļoti nepatika tas, kā tiek parādīta galveno varoņu neapmierinātības izrādīšana un ākstīšnās. Tas neiderējās šajā japanimācijā un izskatījās baigi.

Mūzika: 4/10
Opening un Ending dziesmas bija labi piemērotas, tomēr pašas japanimācijas gaitā mūziku īsti nejuta. Pat tad, kad tā skanēja, tā neradīja nepieciešamo atmosfēru.

Gala rezultāts: 5/10
Ši japanimācija ir maksimāli viduvēja, tai ir savi plusi un savi mīnusi. Manuprāt, ja daži personāži tiktu aizvietoti vai izņemti, tad šī japanimācija būtu stipri patīkamāka. Šī japanimācija gandrīz vidēji izpildīja animācijas un mūzikas aspektu, bet ja labāk apvienotu jau izdevušos animācijas paņēmienus ar mūzik, tad rezultāts būtu ievērojami labāks. Šī japanimācija noteikti patiks cilvēkiem, kam tuvs ir Action un Gore, jo šeit tā noteikti ir pietiekami, cīņas ir pietiekoši interesantas, bet ne aizraujošas. Tiem, kam šie žanri patīk, bet Action un Gore nav tik svarīgi, labāk skatīties Arslan Senki.

7 Likes

Pats šo seriālu vērtēju - nekas īpašs, bet skatīties var. Tam tiešām būtu noderējusi labāka animācija un mūzika. Sižets ir samērā tālu ejošs un ilgtermiņa, pat mangā vēl norit iepazīstināšana ar jauniem varoņiem un to motivācijām. Priekš 12 epizožu seriāla tas nav labākais formāts, jo atstāj ļoti daudz neatbildēt jautājumu pēc sezonas beigām.

Labaaks nekaa visa rudens sezona kopaa. Teiktu, ka pat viens no labaakajiem visaa gadaa, jo paarmainjas peec nometa nevajadziigu ekspoziiciju un reaali pietureejaas pie teelu ‘realiisma’ jeb kaa tie personaazhi reaali arii uzvestos taadaa situaacijaa.

Un buus otraa sezona, taa kaa seedi biksees un gaidi.

Patīkami dzirdēt, mūsu sagaida jaunas episkas cīņas.

Runa bija par tieši šo sezonu, kas bija diezgan vidēja. Tad jau redzēs, kāda būs otrā sezona, bet gan jau tas pats vien būs, tikai lielākos izmēros.

Tieši rudenī bija pietiekami daudz līdzvērtīgu vai labāku japanimāciju par Drifters, piemēram tie paši Bungou Stray Dogs 2, Ajin, All Out!, Haikyuu, Hibike! Euphonium 2.

Sēž vīru bariņš un runā: 'Lūk atceraties kāda bija forša anime. Vampīri, asinis, meičas ar lieliem stroķiem, harizmātiski varoņi. Vot tā bija bomba!"
Saka cits: "Kāpēc mums neatkārtot. Nekā sarežģīta. Slideshow ar skaņu pa virsu."
Visi saskatās savā starpā, iešņauc bambuka pulveri un aiziet, izmet Hellsing klonu (autori tak tie paši, vismaz vadošie) cerībā, ka viss būs normāli. Protams tā arī ir, patīk man šī anime un vels ar personāžu neattīstību, ar pilnīgu haosu notiekošaja un knapi pa drumstalām izskaidro - kas šeit pie joda velliem te vispār notiek.
Taču ar kaut ko viņa mani paķēra, iespējams dēļ “dvēseles”, kas mājo šinī darbā - nu kaut kas ir, kas aizķer. Pat tā uzreiz nepateiksi, potenciāls ir un tiek demonstrēts, taču ne pilnībā un atklāti vēl jo vairāk, kategorisks nē. Ja autori pakustinās pareizā virzienā savas smadzenes, iespējams, varētu sanākt jaudīga bomba.

Taču koncepcijas un idejas ziņā - anime uz to laiku noteikti ir līderis.
Un principā piekrītu sniegtajām atzīmēm. Personāžus domāju viņi sabakstīja maksimāli daudz, pacik vairums no viņiem spēlēs svarīgu lomu turpmākajās gaitās, kas brīžiem tā ar uzprasījās pats pa sevi, un lai nevajadzētu pēc tam kādu papildus ievest sižetā, bija pasniegti visi nozīmīgākie personāži - pie tam, lai ko arī neteiktu, visi viņi, mazāk vai vairāk, tika ierādīti no pareizā skata punkta un raksturu pazīmēm.