Drāmu ieteikumi

Kāds skatās? k-dramas, j-dramas, etc?

Ir kādi ieteikumi? Interesē vairāk j-dramas, jebkādā žanrā.

1 Like

Skatos ik pa laikam, bet dīvainā kārtā retu kuru atceros. Noteikti apskatīšos savu vēsturi un padalīšos ar ierosinājumiem!

uztaisi mydramalist kontu :D

Ok! Nezināju, ka tāds ir.

Atcerējos vienu korejiešu TV seriālu, kurš patiesību sakot, man patika. Jā priekš mums varbūt naivs. Ir diezgan daudzi manāmi sižeta caurumi, it īpaši viens. Taču kopumā aktieri netracina, rada samērā patīkamu atmosfēru, arī galvenie varoņi ir kinda ok un samērā patiesiem motīviem. Vismaz ticās, ka kaut kas tāds var notikt. Patīk arī negaidīti sižeta pavērsieni - jeb drīzāk tā - saprast tu saproti, kas būs, taču tai pat laikā tomēr spēj pārsteigt ar detaļā.

Ak nu jā - pats seriāla nosaukums, kurš samērā atdarina vienu citu personāžu, bet kopumā 7tjan no 10.:

P.S. Pa lielam pirmais āzijas seriāls kuru noskatījos gandrīz pilnībā - palika 3 epizodes, tās nesanāca laika trūkuma dēļ.

2 Likes

Paldies. North Korea vien jau izraisa ieinteresētību.

Pilnais metrs kurš pēc savas konstrukcijas ir vienkārš kā divi pirksti. Tomēr kaut kādā veidā notur savu uzmanības diapazonu un neliek nogalaikoties. Principā morāles jautājumi tiek pacelti samērā labi, taču atkal diezgan vienkāršā formā. Filma no sevis sastāda kaut ko starp action/triller… kaut kāda drāma ar eksistē. Taču šī ir viena no filmām kuru būtu gatavs ieteikt.

1 Like

Thanks again.
Kaut kas no Japāņiem arī būs?

Noteikti ir! Vienkārši pēdējā laikā man sanācis vairāk iepazīt ķīnas un korejiešu darbus. Tā teikt - pakasīšos pa aizkambari un gan jaua tradīšu ko ar!

1 Like

Nu paklausies: protams nav drāma, taču manās acīs ir sava veida Japānas kultūras jeb drīzāk problēmu attainojums.

Crows Zero un Crows Zero II. Ir vēl trešā filma - taču viņa nav tik laba vairs - tur Takashi Miike vairs nav pie ruļļiem.

Ļoti laba cīņu herogrāfija, labs aktieru tēlojums, patīkama filmas dinamika. Nedz garlaikojies nedz piekūsti. Cīņas šajās filmās man šķiet ir vispār caurskatāmas bieži. It īpaši masveida skati, kurus skatoties mazliet šermuļi pārņem. Arī galvenā varoņa motivācija ir skaidra un saprotama bez visādām jēlībām. Līdz ar to visa notiekoša statuss ir saprotams pa savam.

Varētu teikt tā - The Raid, tikai tāds vairāk 16+, taču ne mažāk iespaidīgs un vizuāli baudāms. Drāma tur vairāk vārda pēc varbūt. Taču izj’tas no tā nebūs mazāk patīkamas vai aizraujošākas.

1 Like

Tu man iesaki action & thriller, bet es pašlaik skatos romance/comedy. Labs kontrasts :D

Dīvainā kārtā, vismaz priekš manis - drāmas un romantikas žanrs šiem izdodas samērā viduvējs. āzijas aktieriem ir savas īpatnības un bieži vien viņi pārforsē savu tēlojumu. Un drāmās tas bieži ir tik jūtams un tik mākslīgs, ka gribas smieties vai raudāt. Savukārt action, trilleris viņiem izdodas un pat tajā pašā Ip Man naturalitātes, pārdzīvojumu, dzīves drāma tā teikt ir patiesāka nekā filmās kas speciāli tēmē šajā žanrā.

Iesaku Ip Man triloģiju noteikti! Pa lielam - dzīves tecējums ar visām tai esošajām novirzēmun grūtībām.

Es nesliecos vērtēt filmas, anime or whatever. Skatos tīri priekš patikas un man lielākoties patīk tas ko skatos, tāpēc nav ar to problēmas.
Protams, to, ka man pašlaik tāda žanra drāmas patīk var skaidrot ar to, ka skatos drāmas pirmo reizi. Tas pats, kas ar anime principā. Sākumā patika viss, bet tagad daudz kas riebjas.
/shrug

Sāku skatīties Journey dikti patika!

Nezinu no kurienes tas ir bet likās stulbs bet vienlaikus foršs, ka pat vēlos noskatīties :smiley:

Tā laikam esot filma o.o

1 Like

I’m speechless.

1 Like

es nesen noskatījos Korean Odyssey, kdrama, man dikti patika :D

Kāds nav skatījos šo? Izklausās varētu būt interesants seriāls. Bet nu sērija viena ir kā gandrīz viena filma.

Godzilla Minus One - negaidīti laba drāma, ko šobrīd rāda Forum Cinemas dažos seansos (Jap val, Eng sub).