Discord salīdzinājumā ar pārējām čata platformām

Originally sent in Pastāvīgo istaba
jurchiks

šodien ieslēdzu kompi, Discord nelādē jaunās ziņas serveros, bet rāda, ka tādas ir. Restartēju, izleca drūms paziņojums, ka CloudFlare ir nobloķējis manu IP, jo tjipa online attack:

bet tas nebija man vienam: https://downdetector.com/status/discord/

un nu jau ir salabots it kā

ā ņihuja, emoji uzmest postam nevar… vēl jālabo

ahh, citus serverus negruzī vispār, oh well, RIP

Menestrels

Opā. Vainu uzbrūk vai arī viņiem sanācis upsītis. xD

jurchiks

es domāju, ka uzbrūk

Discord ir slavens ar shitty support, paļubomu kādam uz varžacīm uzkāpa

man vienam čomam bija tāds prikols, ka viņš dzērumā atvēra līku saitu, ielogojās feikā, nozaga karoč acc

viņš raksta Discord supportam no sava konta e-pasta, a zaglis raksta no savas mobilās aplikācijas iirc

un viņi, tā vietā, lai redzētu, ka raksta reāli oriģinālais owneris no pareizā e-pasta (discordā e-pasts nebija nomainīts, jo nāca visi support e-pasti), pārslēdzās UZ ZAGĻA VALODU

prātam neaptverama huiņa

Menestrels

Pie tā cilvēku apjoma kas ir Discord, nav liels brīnums, ka support ir ne pārāk.

jurchiks

tas ir maigi teikts

zem katras kritikas

iirc man arī bija kkādi jautājumi savulaik, vispār nekādas atbildes nesaņēmu

Menestrels

Vispār Discord kāds jau nopirka? Vai arī viņi vēl projām ir startup grind režīmā?

jurchiks

huuuuh?

pirmo reizi dzirdu, ka kāds viņus gribētu pirkt

Menestrels

Tas ir klasiskais startup biznesa modelis. Dabū finansējumu, visu grūd augšanā, kad tev ir miljoni lietotāju to pārdot kādai lielai kompānijai, kura tad pēc tam domās kā to monitizēt.

Viņi gan ir ieviesuši gana monitizāciju, varbūt kompānija beidza dedzināt naudu.

jurchiks

domāju gan, Nitro jau ir labi sen

Menestrels

A nē, internets man apgalvo, ka Discord zaudēja 11M šī gada pirmajā ceturksnī.

jurchiks

meh

Menestrels

Pa savam Discord mani vienmēr ir mulsinājis ar to, ka viņi neko jaunu nepiedāvāja. Lielā mērā tas piedāvāja bez maksas to ko citas kompānijas piedāvāja pa maksu.

jurchiks

noformējums

un ērtība

Menestrels

Slack pa savam vien tas pats ir, tikai pa maksu.

jurchiks

vienīgais gripe ar Discord man ir, ka nav "Send" pogas blakus input laukam

Slack ir work-specific

ārpus darba/projektiem to lieto baaaaigi retais

\+ Slack bezmaksas versijā dzēš visus mesidžus pēc 90 dienām:

Menestrels

Tur reāli lielākā atškirība ir marketingā nevis funkcionālā.

jurchiks

nu hz, Slack, IMO, ir izteikti orientēts uz tech space, visādas integrācijas ar visdažādākajām darba aplikācijām

Menestrels

Discord gadījumā gan vēl nav piegrieztas monitizācijas skrūves līdz galam.

jurchiks

fīčas arī mazāk, afaik

vismaz es neesmu redzējis, ka Slack būtu screen sharing opcija

ir kkāds Huddle, bet hz kas tas tāds

spriežot pēc ikonas, sound-only

image.png

kas vispār ir debīli priekš darba aplikācijas

ooooooooo

image.png

Menestrels

Hm, baigi sen neesmu lietojis Slack, vairs precīzi neatceros kas tur bija un nebija.

jurchiks

vot tās ir piegrieztas monetizācijas skrūves :smiley:

ok, screen sharing ir, bet pats fakts, ka 2 cilvēki…

Discord ir vnk 720p30, bet unlimited participants

afaik

es esmu lietojis Slack vairumā darbu

tagad nav daudz jēgas, jo pa lielam viens pats esmu, tikai ar vienu bijušo kolēģi ļoti retos izņēmuma gadījumos tur sazinos

Menestrels

Discord viennozīmīgi piedāvā bezmaksas lietotājiem labāku pieredzi, bet tas pa savam nāk kopā arī ar tirgus nišu. Geimeriem būs mazāk pieņemami maksāt par čatu salīdzinājumā ar uzņēmumiem.

jurchiks

es domāju, ka viss ir vienkārši - tipiskā cilvēces garā, aplikācijas ir spiestas specializēties

ja mēģinās izdabāt abiem (un nedod dievs vēl kādam), tad sanāks pārāk plašs funkcionalitātes klāsts un vienkārši nereāli dārgi to visu uzturēt un attīstīt

ir sava specifika abiem, tā tikai virspusēji izskatās, ka baigi vienādi

pamatfunkcionalitāte ir līdzīga, bet kad iedziļinās, tad viss mainās

DiviViens

Da vienkārši ņemat visam Skype

jurchiks

pepeexhausted.png

do not mention that name

FlowerChild

Lol

Vēl var piemest tādas čata platformas kā Telegram un Signal (šo neesmu mēģinājis). Tās gan ir tīri for private use really, lai gan cilvēki izdomā visādu sviestu, kā, piemēram, izmantot WhatsApp darba vajadzībām (fucking sacrilege).

WhatsApp, Signal, Telegram, FaceBook Messenger utt. pa savam ir viens un tas pats. Bieži vien jāliek iekšā jaunā aplikācijā, jo tur sēž cilvēki ar kuriem tev jāsarakstās nevis tu veici baigu izvēli.

Es pat nebrīnītos, ja Skype savulaik bija populārāks par mūsdienu aplikācijām. Es to laiku lielā mērā palaidu garām, bet bija brīdis kad visi sēdēja Skype.

Tas gan būtu smagi. xD Es zinu vismaz kādas 2 mazāk kompānijas kas lieto Discord, kas pēc idejas skan ok kamēr tu tur nemet iekšā neko svarīgu vai konfidenciālu.

Par Skaipu, mums bija dažas konsultācijas skolā caur to, atceros ka taisījām projektus un arī vnk runājām, tas bija 2014-2015
Par Discord es atceros kādu video, ka jābaidās tur likt savu info, jo pēc kāda laika to izdomās pārdot

Nu…nav tik traki ja izmanto nevis oficiālām sarakstēm but getting the point across

Man ir 2 apsaimniekošanas čata grupas + nodaļas čats

Jebkādas darba diskusijas WhatsApp vai Messenger - big no-no.
Use dedicated apps for work.

Nepiekrītu. This applies ONLY to core functionality, and even then it is not exactly the same.

Nez, nevienā no tiem nav kaut kas tāds kas mainītu to kā es sarakstos.

Atskaitot WhatsApp audio ziņas. Tiem kas man WhatsApp sūta balss ziņas ir īpaša vieta peklē. :stuck_out_tongue:

Mesendžerī arī ir voice messages, man viens čoms tikai tā vien sazinās tajās retajās reizēs, kad kko grib no manis. Ja vairāk par 3 vārdiem, tad voice message :unamused:

Bet nu tas ir pašsaprotami, viena kompānija tomēr.

Eh, tur ar, par laimi es no Feisīša esmu atkratījies. Tās ziņas ierunāt vēl ir ok, bet klausīties un uz tām atvildēt čakars.

1 Like

Visi izmantoja skype. Man liekas viņam peak bija brīdis, kad viņš bija populārāks par šī brīža discord.

Nemet telegram tajā bārā. Telegram ir paredzēts vienai konkrētai lietai, bet pārējās ir chat aplikācijas. :D

Bet tad jāmāca jauna aplikācija. Wpp vecās Omes vismaz jau zin

Discordā var ieslēgt to send pogu opcijās

Un tā lieta būtu? Es zinu, ka to izmanto dažādām lietām.

Es nedaudz pieduros. :D Es esmu viņu izmantojis tikai ekhm stulbu pieaugušo lietām. Normāli cilvēki gan viņu izmanto kā chat app un seko līdzi citu cilvēku kanāliem.

1 Like

Gan jau kādām nelegālām lietām. :D It kā tur mēdz pietirgot narkotiskas vielas.

Nju man tagad viss strādā kā nākas. Pirms tam negribēja pieņemt manus ziņojumus, tad es atceros ko maniju Tviterī un sapratu, ka tagad ir pienākusi mana kārta nestrādājošam Diskordam. Bet tagad visam it jādarbojas kā nākas. Man liekas.

1 Like