Devilman: Crybaby

image

Devilman: Crybaby

Žanri: Action, Demons, Horror, Supernatural

Dzimstot dēmoniem, pamazām tiek apdraudēta cilvēces eksistence. Kādu naktu, kad Akira Fudo draugs - Ryo viņu aizved uz klubu, kurā dzimstot dēmoni. Akira Fudo tiek apsēsts un kļūst par Devilman - dēmonu ar cilvēka sirdi.

5 Likes

Par šo anime uzzināju no youtubera Gigguk. Sākumā biju visai skeptiski noskaņots, īsti neatminos kāds tam bija pamats, bet bija. Man pietika ar pirmo epizodi, lai šis seriāls man iepatiktos un ievilktu iekšā.
Vizuālā daļa ir visai unikāla. Daudziem viņa liksies ļoti laba un lieliska, dažiem nepatiks un tas varētu būt šķērslis kādēļ kāds nevēlētos skatīties.
Skatoties šo darbu mazliet atgādināja Gantz - mazliet haotisks darbs, tumšs seriāls un gana daudz blood, sex, violence.
Gribētos vairāk šādus darbus, jo šie divi darbi šķiet unikāli uz citu fona. Tiesa gan Gantz nav tik labi izdevies kā Devilman: Crybaby.
Lai gan tuvāk patiesībai būtu novērtēt šo darbu ar 9/10, es teiktu, ka tas 10/10.

4 Likes

Šonakt tieši pabeigšu skatīties :smiley: man tiešām patīk. Iekšā devos ar vieglu skepses devu, jo atsauksmes ir dažādas un šis nav īsti mans parastais žanrs, bet arī es piekrītu 10/10 vērtējumam
(Ņemot vērā, ka man vēl palikušas dažas sērijas, vērtējums iespējams mainīsies). Pēc tam domāju iemēģināt vecākās Devilman versijas/daļas. Mmm, deviņdesmito gadu animācijas stils.

Mana vienīgā Lieta, kas nedaudz, uh, iekrīt acīs, ir tā. Nu. Skriešana.
Animēts, protams, lai liktu tev saprast, ka tas nav īsti cilvēks, tur nav viss tīrs, un to tas parāda lieliski, bet tā skriešanas animācija.

Pārsteidzošais jaunatklājums man personiski bija tas, ka man iet pie sirds repa fragmenti, kas izkaisīti pa visām sērijām. Reps kā tāds mani īpaši neinteresē, bet kaut kas tur tomēr laikam ir. Jaunatklāts mūzikas žanrs :smiley:

Neesmu redzējis jauno netfliksa licenzēto rebootu, bet 1987. gada OVA filmu gan esmu, jo amerikāniski ierunātā versija priekš tā ir grandioza.
Tākā patīk vērot kā personāži agonizē uz ekrāna, tuvākajā laikā arī šim uzmetīšu skatienu.

Pēc 9. epizodes pārliecinājos, ka jāliek augstākā atzīme. :grin:


Zemāk spoileri.

Ne tikai 9. epizodē notiekošais spēja izraisīt dažādas emocijas, visas skatīšanās garumā seriāls prata atraisīt skatītāju dažādām emocijam. Pēc 9. epizodes biju iekšēji beigts, sen ko tādu nebiju redzējis. :grin: Lai nu kā, arī 10. epizodes beigas izraisa mazliet pārdomas un emocijas. Lai gan seriāls šķietami beidzās vāji, tomēr nevaru iztēloties citas beigas un šīs pašas šķiet ļoti piemērotas. Sirdī apmierinoša rūgtuma sajūta. :grin: Gluži kā Gantz, heh.

Šodien nobeigšu tiku līdz 7 sērijai, bet domāju, ka no manis būs pelnijusi 8/10, kas nozīmē ļoti laba vnk 9/10 10/10 nevaru likti jo es bērnībā skatijos veco devilman (nezinu no kurienes es mājās biju atradis video kasetes, bet viņas bija :smiley: ) un viņš man vairāk iegāja, aaa šitis crybaby viņam es liktu 9 vai 10 tikai un vienīgi tad ja nebūtu viņi tik sasteiguši viņu.
Varēja būt Ovas katra pa 40-60min un 10 sērijas tad domāju, ka 9 jau uz 100% būtu licis.

Mm, beidzot pabeidzu. Man kā parasti patīk sasteigties un teikt, ka labāks, nekā īsti ir, bet pieļauju, ka esmu pietiekami izmarinējusi savu vērtējumu.
Nolaidīšu uz 9/10 jo nav pats labākais, kas dzīvē redzēts, bet ir diezgan iespaidīgi. Nebūs kauns ieteikt citiem.

(horizontāla līnija) Viegli spoilers, laikam.

Tās tik bija, hm. Beigas. Arī izjūtu to nelielo rūgtumu, laikam tomēr man arī kaut ko aizķēra.
Man patika tā vieglā pavedienu mešana viscaur sērijām, kas viss kulminējās uz, nu, pēdējās sērijas Ryo-centriskajām atklāsmēm. Bet. Uhhhhh viņš dzīvoja 666tajā numurā, come on.
Psycho Jenny best waifu 2k18? :smiley:

Pabeidzu tikko un gala vērtējums 9/10 tomēr jo tās beigas ir tādas kādas es tbh negaidiju vienozīmīgi sagribējās pārskatīties orģinālo jeb veco devilman.

Šis izskatās kā kaut kas labs, būs jaiemet acs!

Vizuālais noformējums izskatās daudzsološi un forumiešu atsauces ir pat anomāli augstas.

Es maldos, vai šeit ir tikai vīriešu komentāri?:smiley:
.
Whaah, viss jau iznācis? Es arī redzēju kādu YouTube atsauksmi, totāli gribu redzēt tdļ, bet neatradās laiks, jau paspēju aizmirst par šo. Jāatgādina Jods, citādāk man liek skatīties to boksa animi par Ippo vai kā xD

Ippo ir labs. Par cik agrāk arī nodarbojos ar to, riktīgi aizrāva un ātri noskatījos. :grin:

1 Like

aah beidzot saņēmos noskatīties un damn, netflix, good job there

Man patīk netfliksam tas, ka seriāli (vismaz lielākā daļa) un animes iznāk visa sezona kopā gandrīz vienā dienā.

hm. es nezinu kā ir parastiem skatītājiem, neesmu īsti dzirdējis un lasījis komentārus, bet var manīt ka anime youtuberiem tas tieši nepatīk, jo viņi grib, lai ir tāpat kā citās vietās, lai ir tāpat kā parasti, lai ir simulcast, ka tiek izlaista epizode tad kad tā tiek izlaista Japānā, lai anime iet savu sezonālo laiku, nevis, lai tiek izlaista visa, bet daudz vēlāk. Kā piemēram tas notika ar Little Witch Academia, ka tika izlaista pirmās 13 sērijas, kā “1. sezona” un tad tik pēc ilgāka laika pārējās sērijas kā “2. sezona” , laigan reāli visas 25 sērijas bija viena sezona. Un piemēram vasaras sezonas (jūlijs - oktobris) anime Kakegurui vēl nav izlaista, tiks izlaista tikai 2018. gada februārī (vismaz man tā rādās). Lielākā daļa ir pieraduši pie simulcast ;d

2 Likes