Darwin`s Game - diskusija

Sorry neko pateikt nevaru ,jo es nemāku :)
Bet iesaku noskatīties!

3 Likes

Noskatījos un nepatika. Būs tipisks mirai nikki klišejiskais seriāls.

Šo es plānoju noskatīties, izskatās varētu būt interesanta.
Es pagaidīšu, kad būs vairāk sēriju vai kad visas jau būs.

Read the manga till chapter 50 smth, but then stopped.
Dun’t get me wrong, I liked it, but i didn’t have the time to read it. Plan on reading again.
And i think people will not like this just because of others say that its bad, but well. Its better than a lot of other shit that people watch and like.

Pagaidām jau neko pateikt nevar par šito anime. Bet nu man vienmēr ir paticis kautkas tāds un epizodes iet pa 40 min tas ir tik episki <3! Vnk Uzreiz labākais Janvāra anime stabiīli ! Nu manuprāt.

1 Like

Noskatījos pirmo epizodi. Izklaidējoši, skatīties var. Jauki, ka pirmā epizode ir 40 min. gara. Neko oriģinālu nemanīju, gana klasiska izdzīvošanas spēles anime.

1 Like

Otrā epizode jau ir standarta 20 min. garumā. Man šī seriāla gaisotne nez kāpēc atgādina Gantz, lai gan stipri gaišākā izpildījumā. Atkal var redzēt teleportāciju, bonus punktus, daļa spēlētāju sadarbojas, spēlei varbūt ir kaut kādi mistiski mērķi.

Nesalīdzini Gantzu ar šo! :D Gantz bija foršs blood, sex and violence seriāls, kurš bija tik dīvains, ka tas pat bija labs.

Galīgi nav tas pats, bet man tas atsauca atmiņā Gantz. Visdrīzāk šis būs viens no seriāliem, kura gaitā nekas netaps skaidrs spēles sakarā.

Arī sāku šo, uz doto brīdi ir ok, nekā specifiska, oriģināla, vnk ir skatāms, labāks izpildījums kā lielākā daļa šāda tipa darbu līdz punktam kur es tiku, bet easy var aiziet greizi. Bet tgd pēc tā, ka es esmu ļoti sad about Pet anime viss man liekas ok uz doto brīdi xD

Pati pirmā sērija likās tādā vairāk so-so, bet tālāk ir interesanti.
Kaut kā gaidīju, ka viņi nokļūs tur iekšā kādā aplikācijā vai caur aplikāciju kādā nezināmā pasaulē, bet tā spēlē norisinās starp visiem pārējiem iedzīvotājiem, kas dzīvo tajā pilsētā. Rodas jautājums vai tik tiešām pārējiem iedzīvotājiem nerastos kādās aizdomas, ka pilsētā notiek kaut kas aizdomīgs :thinking:

Palikušas tikai piecas sērijas, neizskatās, ka kaut kas tur atrisināsies līdz galam pa piecām sērijām, pieļauju būs otra sezona.

Mēs varam izlikties, ka neredzam šo sižeta caurumu.

1 Like

I mean tur bija izskaidrojums sim te, ne tik labs, jo tomer paris aizdomas cilvekiem radas. Negribu spoilot, bet ta tur ir mazliet skaidrots, paradits, kpc cilveki neiespringst.

Bija tur parādīts viena sērijā, bet es domāju vienalga rastos aizdomas, ka kaut kas tajā pilsēta notiek.

nu pedejavai priekšpēdējā bij pāris cilvēkiem aizdomas

Beidzās tā, ka skaidrs ka būs turpinājums.
Man pirmā puse seriālam likās labāka nekā otrā. Nekas tāds baigi īpašs nebija, bet kopumā bija ok.

Izcils anime.
Jaa noteikti būs otrā daļa.

1 Like

Jā, vajadzētu būt otrai daļai, bet pagaidām nav nekādu jaunumu par otru daļu. Var jau gadīties, ka nebūs. Ir gadījies noskatīties dažus darbus kuriem jābūt turpinājumam, bet kā nav gadiem tā nav.

Man ļoti patika, kā jau “battle royale” anime man parasti patīk. Gribu turpinājumu. Kaname savage.