Darwin`s Game - diskusija

Sorry neko pateikt nevaru ,jo es nemāku :)
Bet iesaku noskatīties!

2 Likes

Noskatījos un nepatika. Būs tipisks mirai nikki klišejiskais seriāls.

Šo es plānoju noskatīties, izskatās varētu būt interesanta.
Es pagaidīšu, kad būs vairāk sēriju vai kad visas jau būs.

Read the manga till chapter 50 smth, but then stopped.
Dun’t get me wrong, I liked it, but i didn’t have the time to read it. Plan on reading again.
And i think people will not like this just because of others say that its bad, but well. Its better than a lot of other shit that people watch and like.

Pagaidām jau neko pateikt nevar par šito anime. Bet nu man vienmēr ir paticis kautkas tāds un epizodes iet pa 40 min tas ir tik episki <3! Vnk Uzreiz labākais Janvāra anime stabiīli ! Nu manuprāt.

Noskatījos pirmo epizodi. Izklaidējoši, skatīties var. Jauki, ka pirmā epizode ir 40 min. gara. Neko oriģinālu nemanīju, gana klasiska izdzīvošanas spēles anime.

1 Like

Otrā epizode jau ir standarta 20 min. garumā. Man šī seriāla gaisotne nez kāpēc atgādina Gantz, lai gan stipri gaišākā izpildījumā. Atkal var redzēt teleportāciju, bonus punktus, daļa spēlētāju sadarbojas, spēlei varbūt ir kaut kādi mistiski mērķi.

Nesalīdzini Gantzu ar šo! :D Gantz bija foršs blood, sex and violence seriāls, kurš bija tik dīvains, ka tas pat bija labs.

Galīgi nav tas pats, bet man tas atsauca atmiņā Gantz. Visdrīzāk šis būs viens no seriāliem, kura gaitā nekas netaps skaidrs spēles sakarā.