Darbvirsma/Desktop

hmm it depends kapec jauta …tev ir pasai sava asociacija??
bec butibas jau varetu tikai bus mazliet jauzgaida es tulit pabeigsu krat items vienai kleitai un tad jau varu switchot ;3

Oh jā man ir un es jau esmu pārvilkusi Jua pie sevis :smiley:

Tikai kā redzi, es meklēju nākotnes formā divus biedrus, viens jau atrasts iekš subReddit un Tu varētu būt otrā, kad mēs sasniedzam 10lvl, kas pēc maniem aprēķiniem vajadzētu notikt pēc 10 dienām xD

Vsp man arī ir mainījušies desktop ;o



…man laikam tiešām patīk tie feneksi :D :D

2 Likes

Vakar atradu labu d.vas un me me me dziesmas kombinācijas gifu, ko sev šodien uzliku uz telefona :smiley:

2 Likes

Kādēļ tik daudz ikonu telefoniem?


Brālītim vienīgajam maz.

3 Likes

Man visas citas ikonas ir saliktas pa sāniem xD tur arī mitinās viss ļaunums

hmmm izskatas promising…labaki stati neka manai asociacijai xD
Es domaju ka pec desmit dienam gan jau stabili jo palikusas tik kadas 20 spradzes un 7 auskari…

skatos ka tu izmanto ari nikki guide …ir labs??Gribeju ta ka ladet bet pec tam atmetu ar roku ,laikam laika nebija taja bridi to darit :D

1 Like

man patīk piekļūt visām app no galvenā loga un tas nozīmē, ka es neizmantoju app izvēlni vsp @_@
Tas nekas, ka pāris app es nemaz neizmantoju, bet ticu, ka reiz būs laiks :D

1 Like

Tu zini, ka mainot asociācijas, Tu nezaudē nevienu pašu commision aksesuāru, vienīgais, ko Tu zaudē, ja pati aizej 12h lai tiktu kādā citā ģildē un acitivity points, bet tie tikai parāda, cik ilgi un cik aktīvs Tu esi bijis ģildē, neko citu tas neietekmē :|

Es izmantoju gan Nikki Guide, gan Nikki Info mājaslapu :D Es dodu priekšroku N.Guide, kad cenšos uzstādī sev jaunus punktu rekordus, bet N.Info parasti ātrāk augšuplādē jaunumus.
Es nezinu kurš no tiem ir vislabākais priekš labākā punktu rezultāta, bet zinu, ka man ļoti tos patīk lietot, jo girl… es esmu maniaks uz šo spēli, es kādas pirmās 100+ kleitas manuāli excell failā ievadīju un tad skaitīju kopā punktus, lai notiktu, kuru kleitu tad nēsāt :D :D Tā ka jā,tie guide ir super labi.
Vienīgais N.Guide manuāli jāatķeksē, kas Tev ir. Kamēr N.Info, ja izmanto NOX root option, Tev ļauj pārnest visu garderobi ar vienu failu.

Ja? Lol ne to nezinaju neesmu ipasi chekojusi pa cik nebija it ka isti doma iet prom no asociacijas :) viniem pat ir fb pages …ka jusejai grupam ir ari kaut kads arpus games activities???

mums is Discord chat ar trīs konkursiem, kur pirmie divi ir tematiski, ik nedēļas dress up. un trešais ir guess the character :D
Lielākās pļāpas ir amerikānietes un es, grūti uztrāpīt labāko sarakstes laiku, bet pārsvarā dzīvība ir jūtama tur :D

aha skaidrs … izklausas fun :slight_smile:
nu es parsvara spelei pieversos tik velu vakara pec darba vai ari no pasa rita pirms darba

amerikānieties tieši vēlu vakarā atdzīvojas, kāda sagadīšanās! ;D

kas butu saprotami amerika laikam tad tikai mostas ja atceros pareizi
:D nu tad jau dabusu piedzivot ar tas klacas :D :D :D

1 Like

Furry lover confirmed?

2 Likes

Gaming datora desktop.

2 Likes

Nu ko, laiks sakārtot :smiley:

3 Likes


Es ta izlēmu sakārtot un atstāt uz desktopa tās ikonas, ko visbiežāk izmantoju.

5 Likes

Kam tev tāda smuka Background bilde, ja tā tiek noklāta ar ikonām? XD

1 Like

Man nākas saglabāt diezgan daudz dažādu failu un visvieglāk tiem ir piekļūt or caur desktopu. Tā tur viss krājas līdz nākas sakārtot. Bet man patīk kā tās ikonas izskatās :D