Darbvirsma/Desktop

Neesi apsvēris iegādāties papildus cieto disku? Viņi ir ļoti lēti tagad. Par aptuveni 40 eiro var iegādāties 1TB.

Esmu, jau sen. Man slinkums ;d jo tad nāksies dot ziņu brālēnam, kurš sajēdz par tādām lietām, jo es nesajēdzu, viņš arī Rīgā dzīvodams dabūtu ātrāk un normālāk, kaut kad atbrauktu ciemos un sakārtotu visu. Bet nu es nogaidīju tik tālu, ka tagad ar lieku naudu tādām lietām ir kā ir, pašvaki, jo pie reizes bija doma ko citu vēl nopirkt ne tikai cieto disku. gan jau kaut kad ;d

1 Like

Pa cik pedeja laika telefonu iznak vairak neka datoru tad iedomajos iemest ta darbavirsmu :)

2 Likes

Ooooo… @zanmon viņai ir Love Nikki :star_struck:

2 Likes

ūū, vēl kāds tad pokemonus spēlē? Domāju, ka es viens no retajiem šeit, kas vēl to spēlē :D

1 Like

ja jau kadu labu laiku esmu 30 limeni ;3

1 Like

ne mums saldu te ir vesela brandza pat whatsapp grupu izveidojam lai uz rediem varam savakties un zales sadalit ;3 lai viss butu godigi …tagad aukstaja laika nav iznacis daudz spelet bet domaju lad saksies siltais laiks atkal atsakt aktivi spelet ;3

@jua kads tev ir niks varetu tevi uzaicinat ;3

Oooo… es pagaidām esmu 71 līmenī bet tos līmeņus nav grūti dabūt :D Kāds ir tavs user ID un Niks :D Lets be friends :D

1 Like

ID: 106518663
Niks: BloodyMary

1 Like

Uzaicināju :3

apstiprinaju ;3

1 Like

Ohh tev ir pokemon go! Jau ilgu laiku domāju, ka forums varētu savākties kopā un šo uzspēlēt :D

1 Like

image

5 Likes

heey, es arī Tevi uzaicināju, mans būt Zanmon iekš LN, k.gan es priekšroku dodu FB draugiem, tos vieglāk atpazīt spēlē un neprasa draugu vietu XD

Jaa… Es pati pirms paris menesiem nespeleju… Bet vecakais bralis ievilka lol xD

Hey, Jaa pamaniju un apstiprinaju… Ja saprotu man jau pasai ari bija papilno facebook draugu tik pedeja laika uzradusies cveki kas aicina no malas :)

uuuuun… vai Tu būtu ieinteresēta mainīt savu asociāciju Love Nikki? :D :D

1 Like

Beidzot nomainiju Background un sakārtoju ikonas. Tagad izskatās tīrāk.

5 Likes

:+1: