Danganronpa 3

Danganronpa 3

Spoileru Brīdinājums
(Dangan-Lode
Ronpa-atspēkot apgalvoju)
Tie, kas varbūt jau ir redzējuši šo anime un/vai spēli sapratīs to, ka nosaukums ir diezgan precīzs stāstam.

Tātad stāsts…Viss notiek elitārā vidusskolā, kur uzņem tikai pašus talantīgākos studentus. Individualitātes, kas tiek veiksmīgi uzņemti tiek arī pie sava unikālā titula, kas tiek atlasīts un piekārtots viņu prasmēm un iezīmēm.
Visi ir samērā lepni un priecīgi par to, ka tiek uzņemti šajā akadēmijā. Taču šis prieks neilgst ilgi. Drīz vien viņi saprot, ka ir ieslodzīti skolā. Kā arī satiekot šīs skolas direktoru,Monokumu,viņiem tiek pateikts, ka ātrāk viņi no šejienes netiks ārā kamēr nepabeigs skolu. Taču ,lai pabeigtu skolu ir tikai viens variants-viņiem ir jānogalina kāds cits students netiekot atklātam. Tā sakot jāizdara perfektais noziegums.
Bet ja slepkava tiek noķerts, viņam vai viņai tiks veikts nāves sods.Pēc kā vēlāk pārējiem izdzīvojošajiem ir jāpaliek skolā ,lai veiktu šo noziegumu atkal kamēr viens no viņiem izdzīvos.
Anime: Danganronpa:Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei The Animation;Danganronpa The animation

-13 epizodes

 • 2013 Vasaras anime
  -Producenti:
  ~Geneon Universal Entertainment;
  ~Mainichi Broadcasting;
  ~Lerche;
  ~Showgate.
  -Avots:Spēle
  -Žanrs:Šausmu,Mistērija,Psiholoģiskā,Asa sižeta
  -24 min(viena ep)
  -Ieteicamais vecums:17+

Tagad pie galvenās lietas. Kādēļ es rakstu šo visu???Pavisam vienkārši. Nesen tika pasludināta jaunā sezona Danganronpai. Taču, kad visi ieraudzīja šo tas radīja lielu pārsteigumu.

Danganronpa 3: The End of Hope’s Peak Academy

Danganronpa 3???Vai mēs būtu palaiduši kaut ko garām un neredzējuši 2.sezonu??Nebūt nē…Danganronpa 3 tiks veidots kā orģinālstāsts nevis iedvesmots no spēles. Pats stāsts notiek pēc Danganronpa: Trigger Happy Havoc un Danganronpa 2: Goodbye Despair spēlēm. Tādējādi ir cilvēki, kas vīlušies animācijas adaptācijā. Lielākoties raksta ,ka vēlas redzēt otro spēles daļu adaptētu. Jo tajā taču ir pats Komaeda. Kurš gan viņu nevēlētos redzēt animētu, vai ne?? :grinning:
Taču pats Danganronpas sēriju veidotājs, Kazutaka Kodaka, kādā intervijā atzina, ka Danganronpa 2: Goodbye Despair veidot kā animes adaptāciju būtu ļoti grūti.Ir fragmenti kurus nav iespējami parādīt animē ,lai iegūtu to pašu izjūtu ko var spēle. Kā Kazutaka Kodaka minēja Danganronpa 2 tika veidota kā spēle spēlē un tādu atmosfēru ir neiespējami radīt anime.
Danganronpa 3: The End of Hope’s Peak Academy ir plānots izlaist 2016 gadā. Tiešs datums vēl nav zināms.
Kā arī šī sērija būšot fināls lielajām “Hope’s Peak Academy” sērijām.
Saskaņā ar Kazutaka Kodakas sacīto šī pēdējā sērija atspoguļos saturu, kas vienīgi ir iespējams parādīt caur anime.
Šajā vietā rodas liels jautājums no skatītāju puses kā tad tā ??Pats veidotājs pēc pirmās animes sezonas beigās esot teicis,ka ir vēlme adoptēt spēles otro daļu arī un tagad viņš atbild šādi. Arī pati anime viņu mazliet nodod šajā vietā. Pašas pēdējās epizodes beigu fragments beidzas šādi:

Te nu atbilde ir vienkārša viņš esot teicis tā, ka viņš vēlās veidot otro sezonu taču tas viss būs atkarīgs no DR BD/DVD pārdošanas. Beigu beigās viņš esot pārdevis tikai 6k kopijas, kas ir zems rādītājs šajās pārdošanās. Tādējādi visas cerības par tālāko veidošanu izgaisa.
Meklējot, ko vairāk par Danganronpu uzgāju arī anime trailer:


Skatoties pirmo reizi izbaudīju mūziku un jaunumus ko vien gaidīju kā sagremot. Taču skatoties atkal sapratu ka šo visu pārsvarā jau esmu redzējusī iepriekš Lika pasmaidīt kā gan ne viss ņemts jau no iepriekšējām spēlēm.
Kā ari iepriekš dzirdēti termini : Future Foundation;Reserve Department;Jabberwock Island;Neo World Program.
Iečekoju informāciju un kā nu ne viss nāk no Danganronpa 2: Goodbye Despair spēles.
Nezinātājiem :
Future Foundation-Organzācija,kas tika izveidota ,lai uzveiktu Ultimate Despair un izlabotu viņu kaitējumus ,kas tika veiktas visai pasaulei.
Reserve Department-Rezerves kurss, kas tika izveidots skolēniem bez talanta. Vēlāk gan kā atklājoties šie studenti tika izmantoti eksperamentiem,lai izveidotu ģēniju no parasta cilvēka.
Jabberwock Island-Pamatvieta,kur notiek visa darbība Danganronpa 2: Goodbye spēles laikā.

Neo World Program-Programma, ko izveidoja Future Foundation.Pati programma izveido virtuālo pasauli lietotājam ,sinhronizējoties ar lietotāja smadzenēm. Tādējādi atļaujot lietotājam piedzīvot sintētiski virtuālo pasauli. Tas spēj arī aizvietot atmiņas ,kas ir no īstās pasaules ar atmiņām, kas tiek veidotas virtuālajā pasaulē.

Lielā Neo World Programmas mašīna darbībā.
Interesi manī izraisīja ar teksta fragments, Hope’s Peak’s 77th Class.izlēmu vērsties pie mātes googles un uzzināt ko vairāk.Ar pirmo :smile: 77 klase ir minēta Danganronpa/Zero, novelē, kas ir iepriekšējā daļa Danganronpa: Trigger Happy Havoc.
Uzzinot šo daži ir neizpratnē vai vispirms vajag izspēlēt spēles un izlasīt noveles ,lai saprastu to ,kas notiks šajā animē vai tomēr un varbūt viss būs sīki izstāstīts. Kamēr citi saprot, ka tas vairāk atgādina tādu kā reklāmu spēlei, ja gribi zināt vairāk spēlē spēles un/vai izlasi novelēs. Cik tipiski anime :smile:
Tātad vai tiešām tas būs orģinālstāsts vai vienkārši salikt no spēļu/novels fragmentu gabaliņiem???Atliek vien secināt to, ka viss ir vienā juceklī un viss ,kas atliek ir sagaidīt pašu adaptāciju.
Tuvojoties beigām stādu Jums priekšā Danganronpa 3: The End of Hope’s Peak Academy galvenos varoņus:

Paldies, ka lasījāt un ceru, ka bija interesanti .
Gaidu arī Jūsu atsauksmes par šo rakstu, jo domāju šādā veida tipa rakstus veidot tālāk nākotnē. Tādējādi visa veida atsauksmes man derēs ,lai saprastu ko uzlabot un ko varbūt labāk atmest.
Uz redzīti un drīz tikšanos!!!
~Līga

Uzziņas avoti:


http://www.danganronpa.com/2016/

https://www.youtube.com/watch?v=LGe1M-wvadA
http://danganronpa.wikia.com/

4 Likes

Tātad kā domājat Jūs???Ir kādas prognozes kādam??Labprāt uzklausīšu Jūsu viedokli :slight_smile:

Galvenais lai buutu Kirigiri (vai kaa tur vinnu sauca) :D

ah ja vina bus vienigi vina tur ir vecaka pec cik tiem gadiem pedeja bilde otra skice ta ir vina :slight_smile:

Nu jaa… to es sapratu :smiley: Vinna vienkaarssi ir mans miillaakais teels :smiley: piedot par gramatiku ssim datoram nav garumziimju -.-

1 Like

njaa vina ir interesanta …man gan vairak tie evil teli patik :smiley: ir ok ir ok man citreiz neiet labak :smile:


Unpupu, domāju šis raksts ir pietiekami labs, lai izvilktu to no mirušajiem :grin:

Galvenais šoks jaunajās sērijās - sarkanas asinis?! Kas tā par lietu?! :grin:
Tikko noskatījos Future arc 2. epizodi… pēc tām beigām es Danganronpa vairāk neskatīšos :rage: :joy:

2 Likes

Zetsubou-hen vairaak atgaadina Danganronpa nekaa Mirai-hen. :smiley: